Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kókuszlány kérdése:

A férfiaknak miért fontos hogy egy nő (a barátnőjük, feleségük stb) kiszolgálja őket?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 14:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
nem minden nő teszi meg,csak az aki hagyja,nálam a férfinak kell szolgálnia
2016. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nem lehet igaz általánosságban a férfiakra. Eddig nekem sosem volt olyan férfival dolgom, akinek ez kiemelt helyen szerepelt volna az életében. Nyilván jól esik neki, ha ágyba viszem a reggelit, de ettől én sem vagyok mentes.
2016. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolatban megbeszélés kérdése minden. Már rosszul kezdődik ha az egyik oldalnak ilyen elvárása van a másikkal szemben.
2016. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy erről is van konkrét kérdés, mert sajnos tényleg így van. Úgy vannak nevelve otthonról ezek a férfiak, hogy teljesen el voltak kényeztetve, ha pedig egykék, akkor főleg.
2016. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos-
2016. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
48%

Hogy érted, hogy kiszolgálja? Például a vacsora készítésre gondolsz?


Én megcsinálom a fürdőszobát, a vízcsövet, a villanyt, a fűtést... lenyírom a füvet, megigazítom a cserepet ha kimozdítja a szél, megcsinálom a telefonját meg számítógépét amit mindig elront, az autót karban tartom, javítom a kisebb hibákat, szervizbe viszem ha nagyobb baja van, szóval rendet tartok magam és a ház körül amennyire lehet. De idő közben megéhezek. Szóval jól esik ha közben mondjuk csinál nekem enni a szerelmem. És ha odateszi az asztalra, az sem hátrány. Nem várom el, de jól esik. Vagy amíg én ezeket csinálom, addig ő sorozatot néz meg fészbúkozik?

2016. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

hát igen ilyenekre.Az én páromak jól esik ha főzök valamit lehetőleg a kedvencét, vagy pl mosás.l

A sexről ne is beszéljünk mintha valami létszükséges lenne.Olyan fárasztó duma már hogy mi lesz a kaja vagy mikor lesz sex...stb Mintha valami cseléd lennék. :)

2016. jún. 16. 14:56
 8/31 A kérdező kommentje:

hozzá teszem persze lehet én kényesztettem el .egyik barátnőm felvolt háborodva mikor a férje elmondta neki hogy jó lenne ha reggelti csinálna meg kávét minden reggel.Holott ezt szinte én minden nap megteszem.


Amikor mérgemben azt mondom nem főzök akkor azt úgy éli meg hogy nem szeretem.

2016. jún. 16. 14:59
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy éli meg, hogy nem szereted. Mondjuk így elvárni meg számon kérni már a ló túloldala. Ő mit tesz és te mit teszel a kapcsolatban ilyen dolgokat nézve?
2016. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy nőttem fel, hogy mindkét szülőm dolgozott, és otthon is munkamegosztás volt, öcsémnek és nekem is (én nő vagyok) ez vált természetessé, és ezt visszük is tovább, mivel ezt pozitív dologként éltük meg. Öcsémnek sem esik le a keze, ha pl. főznie kell, és én sem hagyom, hogy cselédet csináljanak belőlem.

Viszont ebből a szempontból nem mindenkit neveltek így, ahogy minket, és akiknek nem ez a természetes, velük lehetnek konfliktusok.

2016. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!