Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos, hogy egy nő szeressen/tudjon főzni a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Mármint ennyire fontos lenne, hogy ha fel kell sorolni a legfontosabb tulajdonságokat, amik egy barátnőjelöltben meg kell, hogy legyenek, akkor ez is benne van? Nincs ennél rengeteg más fontosabb dolog?


Meg lehet tanulni, együtt is lehet főzni, vagy felváltva...de hogy ez központi kérdés legyen egy kapcsolatban :D röhej


2015. nov. 6. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nálam nem fontos, mert én jól főzök ... de ne zacskós leves legyen a specialitása.


Az együtt főzés meg jó dolog. :)

2015. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez általános lenne. Van, akinek fontos, másnak nem.
2015. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem eleg kozponti dolog az eletunkben az eves, megerdemli a prioritast.
2015. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Én először mindig letagadom, hogy tudok főzni. Ha benyögik a hímsoviniszta dumájukat, akkor szépen elbúcsúzunk. :)
2015. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Nincs azzal gond, ha nem tud főzni. Azzal van gond, ha nem akar nekem besegíteni a konyhában, és elvárja, hogy teljes körű kiszolgálásban részesítsem, majd hercegnőként a pici ujjacskáit nyaldosva, kényeskedve osztályozza a vacsorámat.
2015. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Ha más nem legalább a leendő gyerekednek tudj már egy főzeléket főzni majd, hogy ne bolti kajákon nőljön föl. De egyébként is elég alapvető skill, és ha hosszú távon meg akarsz tartani egy férfit, enélkül nem nagyon fog menni. És igen, egy férfinek is ugyanúgy fontos, hogy megtanulja. Persze meg lehet tanulni később is, nem kell nagyi szintű tudománnyal nekiindulni a kapcsolatnak. Ha hajlandó vagy megtanulni, nem gáz. De a milyen szuper zacskós levest főztem a családnak... ne már. Van ilyen nő ismerősöm, szerintem nagyon gáz.
2015. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, az én egyik ismerősöm leégette a húslevest. És nem mellesleg büszke volt rá. :D
2015. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Csak az hibázik, aki csinál is valamit. :D
2015. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 mikeXxX ***** válasza:
Nyilván nem ezen fog múlni egy kapcsolat de mivel én sem tudok főzni nem ártana ha valaki tudna ! ahogy szerintem nálatok is elvárás hogy legyen aki összerakja a bútort betonozza a járdát megcsinálja az autót vagy akármit de meg tud csinálni .
2015. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem elvárás. Nem hiszek ezekben a nemi alapú felosztásokban. Ha elromlik az autó, elviszem szervizbe. Nem fogok azért megcsinálni minden "női munkát" egyedül, mert esetleg fél évente fel kell fúrni egy polcot, és akkor nagy kegyesen megcsinálja, mert az "férfi munka"
2015. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!