Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba rövidnadrág?

Suliba rövidnadrág?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok suliba rövidnadrágba menni? Csak, mert arra gondoltam hogy holnap rövidnadragba megyek (nem látszik ki semmim, magasított derekú(köldök aláírás ér) szerintetek nem gáz rövid nadrágba menni?

2018. máj. 21. 21:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Ekkora a rövidnadrag : [link]
2018. máj. 21. 21:31
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem gáz szerintem, én fiú vagyok, nekünk osztályfőnökünk mondta, hogy az iskola egy munkahely, nem lehet rövidnadrágba menni, de júniusban néha még abban is meg lehet dögleni:D Úgyhogy szerintem vedd fel nyugodtan, teljesen hétköznapi viselet:)
2018. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
A lehető legocsmányabb dolog az, amikor valakinek megakarják szabni az öltözködési stílusát. Legfőképpen akkor, ha egy tanár szeretné az ötvenes években ragadt gondolkodását belenyomni a huszonegyedik századi gondolkodású diák fejébe. Pfejj. Nyugodtan menj így. Az a lényeg, hogy számodra feleljen meg. Ne azt nézd, hogy másnak mi a véleménye.
2018. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a lányok 80%-a rövidnadrágban, szoknyában vagy egyberuhában jár ilyen időben, nem értem miért lenne gáz. :D
2018. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem gáz. Én már egy hónapja rövidnadrágban vagy szoknyában járok.
2018. máj. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én munkahelyemre járok rövidnaciba kb olyan hosszú mint ami a képen van, de csak akkor veszem fel ha nagyon meleg van.


F/41

2018. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. máj. 22. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán. Általános suliba még egyszer teljesen mezítláb is elmenetem. Igaz nincs messze, meg többen csináltuk, meg nyár volt :)
2018. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én télen-nyáron rövidnadrágban megyek, a suliban már megszokták, max. az utcán néznek meg, de az meg pont nem érdekel. 17/F
2018. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!