Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Férfi 3/4-es nadrág gáz?...

A Férfi 3/4-es nadrág gáz? Valamiért alig találok olyat, rövidnadrág a divatosabb lányok?

Figyelt kérdés

Utána is olvastam, van valami olyan hogy vagy hosszú nadrágot/farmert viselek, vagy rövidnadrágot.

185 cm vagyok és vékony ffi, 30+.

Úgy érzem hogy egy rövidnadrágból egy csomó láb kilátszódna és ezért keresem a 3/4-es nadrágot.

Rosszul gondolom?


2018. jún. 9. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Én shortot gyártattam a varrónővel az összes terdig érő szharjaimból mert már felidegesített ez az angolszász viselet hogy minden pasi szigorúan egy hosszúságú "rövid" nadrágot hord.


Ennyi az egész, kényelmesebb,nem sülsz meg és a combod is lebarnúl.

Néha a nőknek több eszük van az öltözködés terén mint a férfiaknak.

2018. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pampognak ellene, újra be fog jönni a divatba, mert már egyre látványosabb szakaszon megy a bokavillantgató őrület, még 5 centi, aztán ott vagyunk, ahol voltunk... Ilyen 3/4-es hosszúgatyáknál. Csak a hülyegyerek nem veszi észre, hogy már abban van. Egyébként nem egy nagy tudomány meglévő nadrágból 3/4-est alakítani.
2018. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ember nincs akinek jól állna a 3/4-es nadrág.
2018. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!