Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha Isten nagy mellekkel...

Ha Isten nagy mellekkel áldott meg, akkor miért dugjam el őket, miért ne tegyem ki őket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Tedd ki, engem nem zavar, sőt...
2018. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán mi okod lenne kitenni őket?
2018. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem Isten, hanem a genetika. Egyébként pedig miért kellene elrejteni? Csak az ultrakonzervatív bigott embereket zavarja, de azokat le kell szarni.
2018. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez inkább a kismellű nőket szokta zavarni.
2018. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ami még zavaró (illetve nem is igazán zavaró, inkább csak röhejes), amikor a csajszi kipakolja mindenét, hogy mindenki jól lássa, aztán meg kikéri magának ha valaki megbámulja, amit ő kipakolt hogy jól megbámulható legyen...
2018. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
77%
Az előzőkkel egyetértve; nem baj, ha kiemeled a jó testi adottságaid, de számíts arra, hogy meg fogják nézni a kebleid, ki feltűnően, ki sunyibban. Ha ez nem zavar és nem háborodsz fel, akkor hajrá, nem sok embert fog zavarni.
2018. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Eldugni nem kell, de van különbség aközött, hogy ízlésesen felöltözve láttatod őket (hidd el, így is csinos és szexi), vagy mindened kirakva közönséges módon, ribisen mutogatod őket.
2018. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Hála Istennek kis melleim vannak,tehát nem irigylem a nagyokat. Viszont nem szeretem,ha két tejcsárda van piedesztálra kirakva és a képembe tolva. Pl ha beszélgetek a lánnyal és látványosan bögyösít nekem is :D Nem kell eldugni-hogyan is lehetne-de szerintem olyan megalázó,mikor valaki direkte mutogatja őket. A diszkrét viselkedés mindig vonzóbb. Kivéve ha valki pont kaphatós nőket keres. De nem vágok képeket vagy teszek megjegyéseket,ha ilyennel találkozok. Az ő dolga,az én magán véleményem.
2018. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
19%

Világi szempontból erkölcstelen.

Vallásilag szintén. + megjegyezném, hogy a férfiak ösztönösen megnézik s ezzel bűnre csábíthatod őket.

18/f

2018. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Mert ugyebár a rejtegetés és a csöcskidobás között semmiféle átmenet nem létezik.
2018. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!