Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma ebben a hideg esős időben...

Ma ebben a hideg esős időben még bőrdzsekiben is fáztam. Holnap reggel a 7 8 fokban fel lehet venni olyan kabátot, aminek prémes a kapucnija?

Figyelt kérdés

30-35 perc séta lesz melóba és ilyen kb a

[link] kabát.



2018. jún. 22. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Az a 30-35 perc elég hosszú idő, vedd fel nyugodtan! Főleg reggel nem lesz meleged benne.
2018. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én már beleuntam abba, hogy ennyire életképtelen embereknek válaszoljak, egy ennyire triviális témában. Egy ruhát aszerint veszel fel, hogy "lehet-e"? Ohh..... Mégis ki szerint?
2018. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
És figyeld, hogy a 8 foktól függetlenül megint lesz jó pár hőscincér, aki majd rövid gatya polóban nyomja.
2018. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Fő a komfortérzet. Ha úgy érzed, h ez kell hozzá, h ne érezd kellemetlenül magad, akkor vedd fel nyugodtan!
2018. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2-es! Nézd meg a harmadik válaszolót, most csodálkozol ameddig valakinek ez a hobbija, hogy kibeszéli hogy ki hogy öltözik és érzi jól magát, addig mondhatjuk itt, hogy úgy öltözködj, ahogy jól esik senki se fogja elhinni.

A kérdezőnek pont azért kell az ilyen kérdéseket kiírnia, mert ahogy hőscincérező barátunk a rövidgatya pólós emberekre gerjed, csak azt nem tudom miért, amikor nem ő van arra kényszerítve, hogy abban járjon, addig lesznek olyanok, akik annak szólnak be, aki meg vastagon öltözik. Sajnos ez ilyen vannak ilyen nagyszájú emberek, akiknek ennyi az élet, hogy ki hogy öltözik.

2018. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó

Kisfiam, azért szóltam hozzá, mert az öltözködés a téma. Ha nem lehet véleményt nyilvánítani egyesek (hülye) öltözködési szokásairól, akkor szerintem a GYK-ról töröljük a teljes Öltözködést témakört, hiszen mindig jönnek ilyenek, mint te, akik leugatják azokat, akik véleményt mernek nyilvánítani, azzal, hogy de nem mindegy, senki ne szóljon bele.

2018. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Időpont ma 11:30

Véleményt mondani lehet, hisz szólásszabadság van. Ellenben ne csodálkozz azon, ha a marhaságaidért támadásokat kapsz. Neked nem tetszik valamelyik ruha. Ezek szerint másnak sem tetszhet? Ha neked nem jó, akkor másnak se legyen az? Ismerjük az ilyet. Tipikus, jellegzetes magyar hozzáállás. Hungarikummá kellene nyilvánítani lassan. Fogadd el azt, hogy a világ liberalizálódásával egyre inkább tűnnek el az ilyen bigott, konzervatív, "csakazértismegmondóemberleszek" dolgok, és szálka lesz az emberek szemében, ha valaki helyettük próbál meg gondolkodni. Foglalkozz magaddal, senki nem kíváncsi arra, hogy te miket veszel fel, és milyen nézeteket vallasz az emberek öltözködési szokásairól. Ha kukás zsákban érzem jól magamat, akkor abban.

2018. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Jól tettem, hogy a meleg kabátot vettem fel, nemcsak reggel, de munka után hazafelé is kellett.
2018. jún. 23. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj hőscincérező kisfiam, arra se vagy képes, hogy a kérdésre válaszolj, viszont tökéletesen prezentáltad azt, amilyen emberek miatt a kérdezőnek ki kellett írnia ezt a kérdést, így látod jól alátámasztod az érvemet, köszönöm szépen, szemléltető eszköznek jó vagy válaszolónak nem. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni lehet elhallgatni.
2018. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!