Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hosszúnadrág (farmer)...

A hosszúnadrág (farmer) sportcipő és harisnya hármas kombinációnak mi értelme mikor csak egy pár centis csík látszik a bokánál?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Ha fázós valaki, akkor ez segít szigetelni a meleget.

Ha neccharisnyára gondolsz, annak nem tudom. Szaggatott farmerral van értelme, bár az ízlés kérdése, hogy szép-e.

2018. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Mondd, h te nem a nejlonharisnyas faszi vagy.
2018. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Anyám sose vesz fel rendes zoknit, csak azt a harisnya anyagút.
2018. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Mit érdekel téged? Vékony nylonharisnyát más is hord, nadrághoz, cipőbe, bármihez, mert jobban szereti, mint a vastag zoknit. Harisnyát vagy zoknit hord valaki, édes mindegy, csak neked nem. Én is vékony nylonharisnyát hordok gyerek korom óta, sport cipőbe, belebújós cipőbe, nadrág alatt, rövidnadrághoz is, leggings alá is, nem szeretem a vastag zoknit, pedig pasi vagyok.
2018. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy barnábbnak szeretné láttatni az illető azt a pár centis csíkot.

Vagy borotválja a tag a lábát, amin erős, fekete szőrszálak nőnek, ezért, hogy kevésbé látszódjanak a fekete pöttyök, harisnyát húz.

2018. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Mert huvos van, de nem kell a vastag harisnya. Meg hulyen nez ki, ha abbol a par centis csikbol a szines hosszu zokni kandikal ki.
2018. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy ffi nejlon harisnyat hord, az nem normalis, es kesz, ne szepitgessuk mar.
2018. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7!


Nem az volt a kérdésem amit te írtál , csupán nem látom értelmét annak amit kiírtam kérdésnek mert harisnyát akkor vesz az ember ha több látszik a lábból így nyáron.


Amúgy ha elég szánalmas ez az erőlködésed hogy férfi ne vegyen nejlonharisnyát mert a kutyát nem érdekli a vergődésed, attól még aki szereti felveszi mert nem csak a nőknek jár a harisnya által nyújtott komfortérzet!


Ha pampogni akarsz akkor ezeknél a kérdéseknél tegyed ha számodra irreális viseleteken szeretsz rugózni mert ez sem természetes!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. jún. 25. 07:43
 9/19 anonim ***** válasza:
8%

#7 nem tudom miért fáj neked, ha én, bárki más hord nylonharisnyát?! Mindenki maga tudja mit szeret, te is el vagy maradva úgy 40 évet, már legalább 20 éve divat és bevett dolog, hogy hordunk mi pasik nylonharisnyát. Olvass utána a neten, sok cikk foglalkozik ezzel és sok pasi szívesen hordja.

kk.hu/eletmod/tippek/7-dolog-amit-a-harisnyarol-tudni-kell/vg445bp

[link]

2018. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

A nylonharisnya is úgy van mint pl a belebújós slipon cipő, pár éve még nőiesnek mondták, ma már divat.

[link]

Nézd meg itt is simán nylonba van a srác is, ha ciki lenne, akkor nem lenne abban:

[link]

2018. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!