Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi divat hideg nyári...

Férfi divat hideg nyári napokra buliba?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. Sima táncos-beülős szórakozóhelyre mennék. Hogyan kell öltözködnöm az ilyen hideg estéken, ami manapság van?

Olyan, amiben akér be is csajozhatok.


Magasabb vékony srac vagyok amúgy. Szaretem a pólókat, farmert, sportcipőt. De szeretnék változtatni is, újat kipróbálni.


2018. jún. 26. 00:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Srác, szeretem*
2018. jún. 26. 00:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ujjú ing, sötét farmerrel, meg valami elegánsabb cipő. Ha nagyon hideg van, felvehetsz egy bőrkabátot vagy vékonx dzsekit. Szerintem így jól néznél ki.
2018. jún. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Hosszú farmer, póló, farmer dzseki, valami jó cipő. Linkelek neked hogy én pl mire gondolok.


Farmer: [link]


Póló: [link]


Dzseki: [link]


Cipő: [link]

2018. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a farmer helyett vehetnél fel latexnadrágot, jól néz ki, vékonyabb mint a farmer, és jól néz ki. Inggel vékony pulcsival is jól néz ki, Annyira gáz, hogy pasik nem tudnak/akarnak semmi más nadrágot felvenni a farmeren kívül.
2018. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

sneaker, loafer vagy bőrcipő

farmer, chino, jogger vagy short

ing, vékony pulcsi, basic póló

bomber, farmer vagy bőrdzseki

2018. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!