Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiatal felnőtt 25 éves nő tornadresszt visel?

Figyelt kérdés

Rólam van szó egyébként.


Nőként mindig is szerettem a tornadresszt, nem fétises vagyok, hanem csak viselni szeretem, mert kényelmes, és itthon jóformán állandóan abban vagyok. Már bodykat is beszereztem hidegebb időben jobban szigetelnek és a wc-zés kényelmesebb bodyban, de az elasztikus dresszeket jobban kedvelem. Az utóbbi pár évben strandra is tornadresszbe járok egyszerű hosszú ujjút veszek fel mert az kényelmes és ha nedves kellemesen hűsít is a nagy melegben. Akkor kattantam rá amikor divatba jöttek a hosszú ujjú fürdőruhák, mert láttam néhány fiatal nőt, lányt olyat viselni, vettem én is, de a bélése kényelmetlen számomra. A sima tornadressz nekem erre bőven elegendő, és nem is égek meg benne a napon.


Páran néztek már rám furcsán amikor egyszer a helyi strandra abba mentem le és abba is jöttem haza, semmi nadrágot, szoknyát nem vettem alulra, csak simán felkaptam a kis táskámat benne a törölközőmmel és a telefonommal meg némi pénzzel és úgy mentem. Bicajozni is szoktam tornadresszbe de kisnadrággal mondjuk kényelmesebb a nyeregben. Meg egyszer a párommal a közeli erdőbe mentünk túrázni elég fülledt meleg idő volt és az erdő szélén levetkőztem és csak tornadressz volt rajtam egy vékony harisnyanadrággal hogy mégse mászkáljanak rajtam a kullancsok. Nagyon kényelmes volt úgy túrázni, mint ha meztelen lettem volna, de mégsem voltam az. Gyerekként is ilyen voltam, 10-12 évesen kattantam nagyon rá amikor kötelező volt iskolába hordani és bizony volt hogy nyári szünetben is szinte végig a dresszeimet viseltem pólóként és rövidnadrágként. Igaz akkor strandra bikiniben mentem mert mégis követtem a divatot akkor, de a tornadresszt csak így a hétköznapokba szerettem viselni. Arra is emlékszem hogy egyszer a pár utcával arrébb lévő barátnőmhöz is úgy mentem át hogy csak tornadressz volt rajtam.

Igaz ma már így az utcán nem mászkálgatok csak úgy maximum ha strandra megyek mert az alig 2 sarok innen, de ha oylan helyen laknék ahol nincsenek tömeges járókelők simán mászkálgatnék dresszbe a köztereken is.


2018. jún. 29. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem egy nagyon jól kitalált ruhadarab, én is naponta viselem meg alváshoz,hosszúújjút télen meg aláöltözetként van több is van arany színű, világoskék meg sötétkék színben. Hosszúújjú magas nyakú hátul cibzáros nagyon szeretem őket meg a legginseket. Esetleg ha valakit érdekel tudok varrónőt aki készít dresszeket amilyen kell.


45/pasi.

2018. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Nekem is van egy sport overállom (férfi) ami majdnem olyan mint a női tornadressz és szoktam benne lenni és ruha alatt vagy éppen pizsama helyett mert nagyon kényelmes és abszolút olyan mintha nem lenne rajtam semmi.
2018. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!