Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok szerintetek ez...

Fiúk, lányok szerintetek ez szép cipo minden napi viseletre?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy sexy csizmát es gondoltam meglepem magam egy ilyen

szépséggel mit gondoltok?


[link]


2018. jún. 30. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szandal...
2018. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A mindennapi viselet eléggé relatív. Ha bírja a lábad, akkor hordjad nyugodtan minden nap. Szerintem egy picit túl elegáns, de ez végképp mindenkinek más.
2018. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem jön be. Nem csizma.
2018. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik,de minden nap azért nem hordanám.Alkalmakra simán el tudom képzelni magamon is.
2018. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tetszik
2018. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan mint az oviban a dadusok papucsa csak magassarkúban. 😆 De, ha neked tetszik akkor hordjad, teljesen hétköznapi viselet, dolgozni vagy színhàzba nem elèg elegáns, de utcára elmenne.
2018. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez képen nagyon tetszett el is mentem felpróbálni úgy már egyáltalán nem jött be.


Szexinek amúgy nem nevezném. Kell hozzá egy stílus és jólnézhet ki nagyon.

2018. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem praktiku,s ráaduásul nem tetszik.
2018. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vennék fel ilyet, nekem furcsa. Ez nem cipő, viszont szandálnak elég zárt. Mikor, mihez, hogy veszed fel? Kánikulához nagyon zárt, ha hűvösebb van ahhoz elég nyitott (főleg hátul), h szerintem fázna benne a lábam. Nekem hosszú távon kényelmetlen lenne, h a sarkánál nyitott, így nincs ami fogja a sarkam. Harisnyával lehet használni......? Szóval nekem ez nem tűnik napi használatra alkalmas lábbelinek, esetleg bizonyos alkalmakra jó lehet, ha valakinek tetszik, nekem nem, meg amúgy is, ha már alkalmi cipő, akkor vannak ennél sokkal csinibbek is.
2018. júl. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!