Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Lányok, szerintetek gáz, ha egy pasi jobban képben van harisnyák terén, mint a legtöbb nő, és emellett van egy 3-400db-os gyűjteménye, amit a párjának szeretne adni apránként?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szokványos dolog, de kíváncsi lennék, h női szemmel mit gondoltok erről? Abszolút gáz, vagy azért van akit érdekelhet esetleg?

(Légyszi a kérdésre koncetráljatok, ne engem minősítsetek, tisztában vagyok vele, h elég bizar a dolog, de nem tudok ellene mit tenni, csak próbálom keresni a lehetőséget, h mit lehetne ezzel a defektemmel kezdeni...)



2018. márc. 31. 12:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
Hat engem nem hozna lazba, sot megijesztene, amiert egy pasinak egesz harisnya gyujtemenyeve van.
2018. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
73%

Hát engem biztos halálra ijesztene, ha a páromnak ilyen "szenvedélye" lenne! Elgondolkodnék azon, hogyan tudok a leggyorsabban elmenekülni tőle, úgy hogy nem bántom meg, vagy haragítom magamra, nehogy kiderüljön, hogy a fura szokása mögött egy pszichopata rejtőzik!


Bocsi, de ez tényleg rémisztő :(

2018. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
63%
Gáz és szvsz értelmezhetetlen. Mit csinálsz ennyi harisnyával?
2018. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
72%
Ijesztő, beteges és szerintem minden normális ember menekülne egy ilyen embertől.
2018. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
44%

Ha megtudnám, azonnal szakítanék. Ijesztő és beteges....egy normális férfinak nincsenek ilyen bizarr szokásai. Ez undorítana annyira, hogy azonnal kiábránduljak a legnagyobb szerelemből is.

Dobd be a gyűjteményt egy ruhás konténerbe és javaslom kezdj normális életet!

2018. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Valaki kifejtené légyszi, h mi ezen az ijesztő? Tényleg érdekelne. Azt én is tudom, h beteges, de őszintén szólva vannak ennél sokkal betegesebb dolgok, amik nagy népszerűségnek örvendenek. Dehogy is dobom, tudjátok mekkora meló volt össze gyűjteni?! Nem beszélve arról, h ezek nem a 100-200ft-os vacakok, főleg ritka és különleges darabokból áll vannak köztük a 50-60-as évekből származók, igazi selyem harisnyák stb Most tényleg nem értem mi ezzel a baj, valaki bélyeget gyűjt, más szalvétát, én meg harisnyát. Mert tetszenek, szeretem, ha a párom harisnyát hord, és mivel azt tapasztalom, h a legtöbb nőnek fogalma sincs róla micsoda lehetőségek, variációk vannak benne, valamint ha elhangzik, h harisnya egyből a pár 100Ft-os vackokra asszociálnak, így évekkel ezelőtt úgy döntöttem, h majd én a kezembe veszem a dolgot, harisnya téren. Amúgy az összes bontatlan állapotú, nem nekem kellenek, azt akarom, h a párom legyen bennük! Más meg azt akarja, h tangában, vagy magassarkúban legyen a párja. Én azt, h harisnyában, és ha már harisnyában, akkor normális harisnyában legyen, ne gagyiban. Valaki magyarázza már el légyszi, h miért rosszabb ez, mint pl a magassarkús, vagy tangás dolog? Nem lehet, h csak onnan fúj a szél, h a legtöbb nő utálja a harisnyát, és nem érti, h akkor egy pasi hogy szeretheti?! Egyébként meg jó, az vátoztana valamit a helyzeten, ha nem szólok a gyűjteményről, elviszem őket valahova és szépen apránként (pl karácsony, szülinap, névnap) neki ajándékozom őket? Így már valamelyest emészthetőbb lenne a dolog?
2018. márc. 31. 14:19
 7/37 A kérdező kommentje:
Az, ha a fura szokásom mögött pszichoata rejtőzne, már rég kiderült volna, ugyanis kb ovis korom óta érdekelnek a szép harisnyák, és kb 10 éve kezdtem el gyűjteni. Egyébként ezt leszámítva tsljesen normális srác vagyok rendezett élettel, hétköznapi szokásokkal. Persze mostmár gondolom magyarázhatom, elkönyveltetek egy beteg állatnak oké, legyen. Ds továbbra is fenntartom, h ennél vannak jóval betegebb dolgok is, amik viszont elfogadottak. És azt se faledjük, h ezzel én nem ártok senkinek, semmilyen formában. Oké, elismerem, h tényleg fura hóbort, na de tényleg annyira gáz lenne, mint ahogy azt egyes válaszokból leszüröm?!Oké, legyen, de akkor kérnék egy elfogadható indokot, h miért olyan szörnyű ez, h menekülőre kellene fogni?
2018. márc. 31. 14:31
 8/37 anonim ***** válasza:
64%

Azért nem mindegy bakker, mit gyűjtesz....bélyeget vagy női ruhadarabokat. Ennyi erővel levágott játékbabafejeket is gyűjthetnél, az se lenne normális. Nem a gyűjtéssel/hobbival van a gond, hanem csak gondolkozz, ember! Női. harisnyát. gyűjtesz. csak. úgy.

Ez beteg! És nem érdekes hogy van ennnél rosszabb, azokkal sem kezdene normális nő, de egy beteges harisnya-gyűjtővel sem.

2018. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Oké, a tangát és magassarkút is szeretik a férfiak, de egyiket sem a saját szekrényükből adják kölcsön, az óvodás (ez külön beteg) korig visszanyúló repertoárjukból....érted ugye a különbséget?
2018. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
23%
Na, randizz 9-essel, szexi éjszakáitok lennének :)
2018. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!