Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ki tudom szedni...

Szerintetek ki tudom szedni valahogy a kavicsot a harisnyám alól anélkül, hogy le kellene vennem?

Figyelt kérdés
Ahogy sétáltam az irodába, éreztem, h valami van a cipőmben, ami nyomja a talpam. Leültem a legközelebbi padra, cipő le rázom, semmi. Gondoltam biztos nem láttam meg, h kiesett. Visszavettem a cipőm léptem kettőt, megint éreztem. Vissza ültem, nézem a cipőt, semmi. Végig simítottam a talpam, akkor vettem észre egy nagyon apró kis kavicsot a harisnyám alatt... Na, de hogy került oda? Reggel, mikor öltöztem tutira nem volt ott. Hirtelen annyit csináltam, h elpiszkáltam a talpamtól a lábujjaim közé, így legalább nem nyom, de idegesít, h ott van. Szerintetek ki lehet szedni anélkül, h levenném? Csak mert az most elég körülményes lenne... Valakinek valami ötlet? Kb 3 óra múlva érek haza, örülnék neki, ha előbb megszabadulhatnék attol a kavicstól..

2018. júl. 7. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Wc-be ???
2018. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meddig tart a wcbe lekapni meg vissza? Ne izelj mar. Max ugy tudod kiszedni ha kilyukasztod
2018. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a harisnyád már kilyukadt a kavicstól! Csak annyit kell tenned, hogy a lyukhoz irányítod a kövecskét.
2018. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de azért drukkolok!:))
2018. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A wc kézenfekvő lenne, de az a baj, h most újítják fel, nem is lehet használni, arról nem is beszélve, h jópár hapsi dolgozik ott. Igazából csak 3-an vagyunk az irodába leszervezni pár dolgot, ami tegnap elmaradt. Két pasi van még bent, előttük sem szívesen venném le. Na meg azért sem mert délelőtt bele akadt a körmöm és egy pici lyuk lett rajta, és szerintem a le meg felvétel közben tuti lefutna rajta a szem, ami azért elég ciki.

Hát, gondoltam, ha valahogy bement alá, akkor talán ki is lehetne szedni valahogy, de ha nem hát nem akkor majd ha haza értem.

Azért köszi a válaszokat!

2018. júl. 7. 12:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Olvasd már el mégegyszer amit írtam! Menet közben került alá valahogy. Gondoltam, ha alá került akkor visszafelé is működhet valahogy. A másik meg nézzél már meg közelebbről egy harisnyát! Akkor talán nem mondanál ilyen ökörséget, h egybe függő valami. Mert ahogy kifeszül a lábon apró kis hézagok lesznek a szálak között, ami szabad szemmel is látható. A szőrszál is át tud bújni rajta... Szóval ha egy kicsit visszább vettél volna az arroganciádból, és nem szólsz bele olyanba amiről gőzöd sincs akkor megkímélted volna magadat is, és engem is a felesleges írkálástól. Így meg csak magadat járattad le...
2018. júl. 7. 13:55
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Bocs de tényleg nagyon sötét kérdés volt és még magyaráztad is.....erre mondják hogy ezt inkább ne magyarázd tovább hanem felejtsük el hogy kijött a szádon eleve ez a butaság.
2018. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Úgy kell érteni az összefüggő anyagot, hogy nincs rajta nyílás vagy cipzár hogy kikapd a kavicsot a harisnya sérülése nélkül.
2018. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha menet közben került bele a harisnyádba a kavics,akkor ki is szakadt a harisnya.Vagy kiveszed a lyukon vagy leveszed.Az irodádat nem lehet bezárni?
2018. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindegy is, mert már haza jöttem és levettem, szóval probléma megoldva. Bár azt azért hozzá tenném, h nem volt lyukas a harisnyám talpa, szóval biztos nem úgy került alá, de mostmár amúgy is tök mindegy!

A tanulság az egészből akkor az, h ha ne adj isten megint így járnék csak úgy lehet kiszedni, ha leveszem, vagy kilyukasztom valahol. Ami jó nagy hülyeség lenne, hisz lyukadnak ezek maguktól is rendesen, nem fogok direkt még rásegíteni... :D

2018. júl. 7. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!