Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknak nincs fullábfej?

Férfiaknak nincs fullábfej?

Figyelt kérdés

Az az eddig csak nőiben látott szóló pántos szandál, ahol látszik a full lábfej


[link]


ilyesmi nincs férfiban?



2018. júl. 10. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Remélem nincs.
2018. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

szerintem nincsen, max flipflop


(vigyazz az ilyen kerdesekkel, mert megerkezik leonidasz :D )

2018. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elküldtem neki. Remélem válaszol vagy ír ide.
2018. júl. 11. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Már megint te?

Miért hiányolod azt a mogyorónyi agyú leonidaszt?

Vagy netán ugyanaz a személy vagytok?

Vagy netán az összes fétises és gyűlölködő propagandista, te vagy egy személyben? És a gyakori kérdések a játszótered? :D

2018. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eskü semmi közöm Leóhoz, eddig nem is tudtam róla hogy van, csak az egyik válaszoló felhívta rá a figyelmemet, aztán kigugliztam hogy miket ír és kúldtem neki privit ennek a kérdésnek a linkjével.


Fétises, perverz aberrált biszex pasi vagyok, aki gerjed a férfi és női lábra egyaránt, a lábfejek és lábujjak láthatóvá tétele egyik kedvenc élvezkedési témaköröm. Az ilyen témákat valóban sokszor magam írom ki, hogy a nők hisznek a fullábfej szandálban, vagy hogy a lábfej mennyire szemérem tárgya, vagy mennyire jó az utcára egy nyitott papucs stb. Meg van pár perverzióm, fétisem. De nem tartok fenn több identitást a gykn.

2018. júl. 11. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem nincs! Szerintem egy férfinek elég kiábrándító lenne. Ez egy kecses, finom kis darab, ami kecses, finom kis lábfejen mutat jól. Ebből kifolyólag sok nőnek sem ideális, akinek erősebb/vaskosabb a lábfeje. Pasiknak pedig alapból ilyen, szóval, szerintem ez pasinak nem lenne jó. Bár ez csak az én véleményem, biztos van olyan is, aki másképp gondolja..
2018. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!