Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz "vegán felirat...

Szerintetek gáz "vegán feliratos" pólót hordani? (nyilván akkor ha az illető vegán)

Figyelt kérdés
Pl amire rá van írva hogy "friends not food", "milk is for baby cows", "eat plants not friends", esetleg "eat pussy its vegan" vagy csak szimplán egy kisebb "vegan" felirat :D

2018. júl. 10. 21:34
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

#16 Szerinted egy zöldségnek olyan idegrendszere van mint egy csirkének/disznónak stb? Egy disznó intelligensebb mint egy kutya, mégis bűntudat nélkül leölünk több milliárdot, a kutyánkat meg családtagként kezelve megsiratjuk ha meghal :D Vegánnak lenni nekem annyit jelent, hogy nem teszek különbséget köztük. És van humorérzékünk, csak

ezeken a butaságaidon értelmes ember nem nevet :)

2018. júl. 12. 13:36
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

Nem is azért írtam, hogy nevessél rajta. A "humornak", vagy az "iróniának" nem feltétlen az a lényege, hogy hangosan hahotázzon az ember.


"Szerinted egy zöldségnek olyan idegrendszere van mint egy csirkének/disznónak stb?"


NYILVÁN nem. Ismételten mondom, hogy nem kell mindent halál komolyan venni, amit az emberek mondanak.

2018. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%
Bennem ellenérzéseket keltene. Ez már a térítgetést és a bírálást vetíti elő. Ami valljuk be a vegánokra meglehetősen jellemző...
2018. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%

Mi köze van bárkinek is ahhoz, hogy te vegán vagy? Felőlem akármi lehetsz a magánéletedben, de ezt mégis miért kell reklámozni? Én sem mászkálok "húsevő", vagy "az ember mindenevőnek született" vagy "ragadozó" feliratú pólóban. Mert magánügy. Véleményem szerint magamutogatás és fennhéjazás a tetőfokon.

Abba meg inkább ne menjünk bele, hogy "a növények nem intelligensek", ugyanis a legújabb kutatások szerint van egy, az állatokétól életéről hálózatos idegrendszerük, és képesek kommunikálni egymással... De mint mondtam, ne menjünk bele...

2018. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
75%
Na igen, ez meg a másik. Érdemes elolvasni Peter Wohlleben könyvét. A fák titkos élete címre hallgat.
2018. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
75%

Senkit nem érdekel,hogy te mit eszel és mit nem,hordj amit akarsz,magasról leszarják majd úgyis.

A disznót azért vágják le,mert haszonállat.A kutya házőrző.

Nem kell enned húst,nem érdekel ez senkit sem.

2018. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!