Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb márka?

Melyik a legjobb márka?

Figyelt kérdés
Tommy Hilfinger, Calvin Klein, Michael Kors, Hugo Boss vagy Gucci?

2018. júl. 11. 23:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
te sem erted elozo amit a masik mond... lehet hogy eredeti a Gucci polod de bemegyek a Zaraba vagy a H&M-be kapok hasonlot.. lehet nem az a minoseg de nem egyedi egyaltalan. szerinted miert veszik a sok ocska replikat? mert ez kell a tomegnek. attol mert nem engedhetik meg maguknak a prolik attol meg eleg sok cigusnak, plaza cicanak, meg izlestelen sznobnak bejon ez a szilus. eeeerted mostmar?
2018. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%
Ha csak egyszer a közelébe kerülnétek egy eredeti Guccinak, akkor nem írnátok le a suletlensegeket. Egy Gucci nem Zara! Póló póló, valóban, de két teljesen más, különböző póló. Ha nektek pl mindegy, hogy Adidas cipő vagy kínai fos van rajtatok, akkor nincs is miről beszélnünk, hiszen szerintetek mindkettő csak ugyanúgy cipő. De ugyanez vonatkozik egy Mercedesre és egy Suzukira. Hiszen autó, autó... Ha nektek mindegy... 🤷🏼‍♀️ Nekem nem...
2018. júl. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
10%
Remélem érthető végre, ennél szájbarágósabban már nem tudom elmagyarázni! 😁
2018. júl. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem értik mert ők csak bershka meg pull&bear ruhát hordanak valószínűleg.
2018. júl. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy Mariskán eredeti Gucci van, Julcsikán meg nem, de Mariska semmivel nem lett "egyedibb", mert pont ugyanolyan tömeg-stílus szerint öltözködik, mint Julcsika. Mariskának csak több a pénze, de lényegében egy ugyanúgy kinéző táskát választottak. Szóval Marcsika rohadtul nem egyedi, csak minőségibb a táskája. Remélem érthető végre, mert ennél szájbarágósabban már nem tudom elmagyarázni.


Persze simán be lehet passzintani egy Guccit egyedi öltözködésbe is, de az az öltözködés nem a Guccitól lett egyedi, anélkül is az volt.

2018. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
15%
Csakis ismételni tudom magam... nem ugyanolyan, még kinézetre sem! Ha neked ugyanolyan, az nem az én problémám! 😂 Azért van, mert nem értesz hozzá! Attól, hogy valamire ráírsz valamit, még nem lesz ugyanolyan! Sem kinézetre, sem minőségre. Írd rá egy Suzukira, hogy Ferrari, és járj azzal! Nem számít, hogy sem a forma, sem a minőség nem stimmel, neked ugyanolyan! Remélem érted! Sem KINÉZETRE, sem minőségre!!! Aki látott már Ferrarit, az tudja, hogy a suzuki nem az! Ilyen egyszerű! Attól, hogy valaki a Suzukira ráirja, hogy Ferrari, még nem Ferrarival jár, hiába veri rá magát, és a Ferrarisnak nem lesz ettől tömeg autója! A Ferrari akkor is luxus kategória marad, és nem lesz tömegcikk, ha 2000 Suzukira írják rá a Ferrari szót. Ennyi a lényeg, sajnálom, hogy még mindig nem sikerült felfognod! 🤷🏼‍♀️
2018. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
92%

"Azért van, mert nem értesz hozzá!"

Kétségbeesett kapálózás. Fölösleges. Aki tényleg ért valamihez, az nem érzi szükségét megpróbálni elhitetni magával, hogy a táskákhoz különleges tudás kell. Sajnálom, hogy neked csak ez maradt. Legalábbis ezt mutatod.

Majd talán később rájössz, hogy nem ezek a valódi értékek az életben (klisé, ba dumm tss)

Nos, akkor még jobban a szájacskádba rágom: STÍLUSRA olyan.

Nyilván kívül is látszik a minőségbeli különbség, sosem állítottam, hogy nem. De ez még mindig nem jelenti azt, hogy akár egy Gucci, akár egy Ferrari egyedi lenne. Nem lesz a suzukiból ferrari, de a ferrari még nem lesz egyedi csak azért, mert nem suzuki.

Nyilván én is a márkásat, és a minőségit választom, a sz*r helyett, de ha az a cucc nem néz ki különlegesen, akkor nem lehet rá azt mondani, hogy egyedi, akármennyire dizájner, és minőségi. ENNYI.

És azt meg garantálom, hogy grafikusként még mindig jobban értek ehhez, mint te.

De mondom, ehhez nem kell érteni. Egy csöves is meg tudja mondani, ha elé rakják a kettőt, hogy melyik minőségi, és melyik nem.

2018. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
2%
Vicces vagy!😂😂😂 Grafikusként biztos értesz a divathoz és a designer termékekhez! Gratulálok! 😂😂😂 Már mindent értek! Szép napot Neked! 😊
2018. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Neked meg úgy látszik fingod sem volt eddig, hogy grafikusnak/művésznek lenni, kéz a kézben jár a divathoz való affinitással, nem mellesleg a hatszor olyan

jó vizuális érzékkel, no meg a jó stílusérzékkel. ;) Ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna.

2018. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mily' meglepő, hogy grafikusként én is meglehetősen nagy figyelmet fordítok az öltözködésre. Mint ahogy írták, az esztétikum iránti igény, a magas szintű vizuális minőség jelen van egy grafikus életének minden szegletében.


„Grafikusként biztos értesz a divathoz és a designer termékekhez! Gratulálok!"


Szóval igen. Ez picit kompetensebbé tesz minket:)

Én értem, hogy szomorú dolog, hogy egy átlag ember számára a városban vagy a szórakozóhelyen ugyanolyannak tűnik a Gucci és a Zara egy-egy adott darabja. Miközben az egyik 20-szor annyiba fájt, mint a másik. Az ember nehezen ismeri be az ilyesmit.


[link]


Na itt meg egy jó kis Céline másolás. Mint az eredeti, nem?


[link]

2018. júl. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!