Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb márka?

Melyik a legjobb márka?

Figyelt kérdés
Tommy Hilfinger, Calvin Klein, Michael Kors, Hugo Boss vagy Gucci?

2018. júl. 11. 23:23
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%

Elolvastam a vitat koztetek, es a vilagert sem akarok kotekedni, meg leszolni sem a markat de mi a kulonbseg egy eredeti es egy hamisitvany Gucci polo kozt? Mivel “tud” tobbet az eredeti? Mi kerul rajta 200 ezer forintba? Nem izzadsz bele? Aranyozott cernaval varrjak, vagy mit csinalnak vele, amiert ennyit elkernek erte? Komolyan oszinten erdekel a valasz, es kerlek ne oktasson ki senki, nem vagyok divatszakerto, csak erdekel.

A szemelyes velemenyem azonban az, hogy barmibol is van az a polo, szerintem a marketing miatt ennyi. Egyszeruen egy jol befuttatott es sztarok altal hordott markarol van szo, talan ezert kerulhet ennyibe. Persze ez csak szemelyes velemeny, varom a szakertok valaszat is.

2018. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
15%
Én egyszer egy olcsó pólómban voltam edzeni, egyszer viszont a ck pólómban. Az olcsóban rohadt büdös lettem pedig befújtam, de a pólóm büdös lettem, a ck-ban is ugyanugy izzadtam viszont az nem büdösödött be hanem megtartotta a szagát. Ez csak egy külónbség.
2018. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
A minőségbeli különbséget senki nem vitatta. Mindössze az áll messze a valóságtól, hogy egyedinek lett nevezve.
2018. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A minőségbeli különbség természetesen az anyagban érhető tetten. Na meg a szabás, kivitelezés. De itt nem a minőségbeli különbségekről volt szó, azonban tegyük hozzá ekkora ár különbséget ennek sem lehet a nyakába varrni.
2018. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%
Én személyszerint nem veszek Guccit, Armanit stb. Több oka is van: 1. Egy eredeti darbra nem telik, vagyis van rá pénz, de én sajnálok vagy 650$ kidobni egy pólóra 2. Eléggé tömeg cuccok lettek ezek az elmúlt 1 évben és én már hányok a Gucci látványától... 3. Az emberek 99%-a nem eredeti Guccit, Armanit stb. hord, ami számomra azt jelenti, hogy probálja a gazdagot játszani, de kérdem én: ha telik Guccira, akkor miért HÉV-el jár? Számomra sokkal jobban megéri egy Adidas vagy egy Nike terméket venni. Hogy miért? Olcsóbb, de minőségi terméket kapok. Szóval számomra az Adidas, Nike páros marad a legjobb márka cég! Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de remélem nem baj, hogy kifejtettem a véleményemet, de közben választ adva a kérdésedre.
2018. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

a gucci mizériáról először


eleve félreértettétek,pont azt írta az első arc hogy a gucci nem tömeg cucc. :)


a gucci valóban luxus márka.ettől még tömeg cucc.

sok mással eggyütt.a minőségnek viszont nem sok köze van az egyediséghez.

manapság rengeteg az új egyedi tervező vagy házi gyártású ruha ami lehet szarabb minőségű.


de nem rombolnám le senki elképzelését

a márka építésnek pont ez a lényege hogy sokan elhiggyék jó dolgot vesznek


és minden márkából vannak olcsóbb darabok is.

valaki külön brandet hoz létre armani cavalli stb.


és vannak kollaborációk ahol olcsóbban hozzájuthatsz nevesebb tervezők munkáihoz

pl. a HnM vs alexandermcqueen versace moschino stb


[link]



itthon szentem a gucci armani versace vuitton prada lehet kedveltebb

de széles kínálat van a peek n cloppenburg és van graaf boltokba

van bőven balenciaga moschino kors chanel dior valentino lagerfeld

nem ebszélve a websopokról.

bárki rendelhet külföldről a yooxról vagy farfetchről hatalmas listából

de itthon is a fashion daysről


de a fast fashion / zara mango hm ca / is normálisabb emberek hordják


sőt még aki streetweart hord se mondanám szegénynek

/ dc vans oneill quiksilver stb /


viszont ha ezeket a ruhákat hordod valóban másképp viselkednek veled.

ez egy olcsó módja a hatáskeltésnek.

2018. okt. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

maradjunk annyiba akik itt gucciznak lila fingjuk nincs a divat világról

nem jártak egy fashion weeken sem


ezt a listát nyálazd át kérlek és utána bezsélgessünk egyediségről és luxusról :)


[link]


[link]

2018. okt. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!