Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a zokni + cipő párosításról?

Figyelt kérdés

Minden második fiatal nőn fiún azt látom hogy van rajta egy cipő plusz egy zokni ami minimum a vádli közepéig ér.

Miért lett ez ennyire divatos “trendi “

Akárhová nezek mindehol felhúzott zokni plusz cipő

Bokazokni már nem divat? 😅



2018. júl. 25. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Hát én egyedül a 70 év körüli szomszéd bácsin láttam eddig ilyet....
2018. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Pár tizenéves csírán láttam csak ilyet, nőkön soha.
2018. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom , de én Budapesten akar merre megyek mindehol ezt látom

Nem értem miért.

Szerintem nagyon ronda pláne fialaokon 15-40

2018. júl. 25. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Miért az nem ronda, mikor villogtatják a csontos bokájukat, meg a pipaszár ropijaikat?
2018. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is láttam már, de szerintem is ronda. Na, de ha nekik tetszik, hadd hordják, engem nem zavar. :)) 17L
2018. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

többféle divat van

ki így hordja, ki amúgy

2018. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig van egy divat, a divat jön, megy, egyszer ilyen, egyszer olyan, egyszer elmegy, egyszer visszajön, stb, stb. Nem tudom, ezt miért nem lehet már végre felfogni, és az embernek a saját dolgával törődni, nem azon rágódni, hogy most "mér' ez a divat?" Hát mert csak.


#4, te akkor végülis milyen lényekhez vonzódsz, ha az emberi testrészekről undorodva beszélsz?

2018. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Cipőt elég nehéz mással hordani mint zoknival. Kevesen vesznek fel kesztyűt vagy sapkát alá :D


Komolyan beszélve, nekem pl nagyon érzékeny bőröm van, akár mezítláb és képes vagyok vízhólyagot alkotni. Így fontos, ha csak lehet, zokni legyen rajtam, ami akár kilóg a cipőből, mert a cipő teteje, széle, szára irritálni tudja a bőröm. De ehhez az is hozzátartozik, hogy nem hordok ilyenkor rövid nadrágot, a nadrág ráborul legalább a zoknira vagy akár a cipőre.

2018. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van. Egy zokni mindig kényelmesebb, mint a cipő széle, ez tény, ezen nincs mit vitatkozni, ezért a zokninak ki kell lógnia a cipőből. Minden más csak divatozás.
2018. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!