Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha buli után egy...

Lányok, ha buli után egy barátnőtöknél, vagy pasitoknál alszotok és csak egy váltás bugyi van nálatok ezért a tegnapi cuccotokat kell vissza venni, akkor a harisnyát is felvennétek újra, vagy azt azért gáz lenne?

Figyelt kérdés

Ha nem gáz vissza venni, akkor úgy ahogy van, vagy inkább átöblítve picit a lábfej részét egy kis szappanos vízzel? Ti hogy szoktátok/tennétek ilyen helyzetben?

Nekem vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, egyrészt picit pöttyös a lábam, ami tökre zavaró, másrészt nem szeretek mezítláb cipőt húzni. Másrészt meg azért csak rajtam volt egy napot, eléggé beleizzadt a lábfejem, és a talpa sem épp a legtisztább. Igazából nem tudom, h most én vagyok túl finnyás és simán vegyem vissza, vagy másokban is felmerülne ez a dilemma?



2018. júl. 28. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Nyáron nem hordok harisnyát így ez nem is kérdés.

Hideg időben pedig harisnya nélkül meg lehet fázni így természetesen visszavennem.

Nem budös a lábam így nem okoz gondot a vissza vétele.

2018. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Én kiöblítem. Egy nylon harisnya némi samponnal atmosasa pár perc.
2018. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Végülis vissza vettem úgy ahogy volt, majd otthon kimosom. Mert itt mezítláb vagyunk a lakásban, tök mindegy kiöblítem e, úgysem marad teljesen tiszta, fölöslegesen meg útálok bármit is csinálni. :)


Büdösnek nekem sem büdös, csak az izzadság meg a por keveréke miatt picit olyan ragacsos, vagy nem is tudom mi a jó szó rá. Picit kiábrándító volt így felhúzni, de tegnap egész nap rajtam volt, nem 2 perc alatt lett olyan, hajnalban, mikor levettem ugyanilyen állapotban volt a harisnyám, rosszabb nem lett amíg aludtunk... Úgyhogy asszem ezzel most sikerült túl jutni azon a korlátomon, h kényeskedjek emiatt. Az meg külön megnyugtató, h más is van aki simán vissza venné az előző napi harisnyáját, így nekem is sokkal inkább elfogadható a dolog.:)


Köszi az eddigi válaszokat! És attól függetlenül, h sikerült zöld ágra vergődnöm, jöhetnek még újabb álláspontok, mert kíváncsi vagyok kinek mi erről a véleménye.

2018. júl. 28. 17:10
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én ha érzem, hogy ki kell mosni, akkor langyos vízzel kimosom, vagy le se vetem és együtt a lábamat is megmosom és a harisnyát, hamar megszárad.
2018. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én léleknyugalommal visszaveszem az előző napi cuccot, azt az egy órát amiben hazaérek túlélem. De ha nem akarom bármilyen okból visszavenni, akkor hazamegyek a vendéglátómtól tarhált cuccban, aztán majd visszaszolgáltatom.
2018. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35 fokban harisnya? Vicces és felesleges.
2018. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mezítláb mennék haza.
2018. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái...
2018. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez az oldal tele van az élet hatalmas kérdéseivel

:D

2018. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig van váltás bugyi és harisnya is ha kell. Így nálam ez nem okozna problémát. Egy pici bugyi és combfix nem foglal olyan nagy helyet :)
2018. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!