Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kevésbé szép testű/bőrű...

Kevésbé szép testű/bőrű lányok, ti hogy oldjátok meg a fürdőruha témát ilyenkor nyáron?

Figyelt kérdés

Striás a csípőm, nagy fenekem van, a combjaim összeérnek, és a hasam sem kifejezetten lapos, ráadásul a cicim sem épp a kicsi kategória (80D), a bőröm a létező összes szörtelenítő módszertől kipirosodik/kipattog, így hiába sima a lábam, nem valami szép látvány. Arányos vagyok, vékony a derekam, de ezek a bőrhibák nagyon zavarnak amikor a helyzet úgy kívánja, hogy fel kell venni a bikinit. Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni, nem féltek, hogy megszólnak esetleg? Rövidnadrágot hordok, és eddig nem szólták meg a lábamat, de nagyon rosszul esne, ha esetleg megtörténne.


20L



2018. aug. 7. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%
Addig szoktam szorongani amíg el nem megy előttem egy csapat narancsbőrös lógómellű negyvenes és belegondolok ha ők is felveszik a bikinit és senkit sem érdekel akkor engem se fognak megnézni.
2018. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 pinkpancser ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, ki mit gondol! Jól nézel ki? Akkor majd megnéznek a strandon. Nem jól nézel ki? Akkor nem téged fognak nézni! Viszont ha ott vagy és csak azzal foglalkozol ki mit gondol, akkor az nem kikapcsolódás lesz hanem idegeskedés, azért meg kár kimenni. Szóval válassz egy fürdőruhát ami tetszik és kényelmes, menj ki a strandra és élvezd a jó időt!
2018. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyrészes fürdőruhát nézz magadnak és abból is a szoknyás fazonút. Nekem ilyen van és meg vagyok elégedve vele, az alakommal.
2018. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!