Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi zoknitok, harisnyátok,...

Mennyi zoknitok, harisnyátok, bokaharisnyátok van?

Figyelt kérdés
Fiúk-lányok, hány db Zoknitok? boka és harisnyátok van? melyik a kedvencetek? van e v szokott lenni lyukas köztük? köszönöm a válaszokat, csak érdekel, hogy hány db v melyik a kedvencetek van, remélem nem tettem fel buta kérdést...

#harisnya #zokni #boka harisnya
2018. aug. 10. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10!


Ha veszel a bokacsizmához még egy zoknit is a harisnyára akkor mi értelme van a harisnyának ? Ezekszerint nem melegít!

2018. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

11, azért mert ha vékony a harisnya, akkor fázik a bokacsizmában a talpam. Ezért veszek fel rá egy zoknit, a harisnya meg azért kell, mert a szoknyához az való.


Akkor újból elmondom: nem konkrétan a harisnya melegít. Azáltal, h a harisnya ráfeszül a lábra, felveszi a testhőmérsékletet, így a hideg nem közvetlen a bőrrel érintkezik, hanem a harisnyával, ami olyan hőmérsékletű, mint a test, így a bőrnek kellemes hőérzete lesz, nem pedig hűti a hideg levegő. Viszont a lábfej hamar át tud hűlni, így a harisnya sem tudja melegíteni, ezért kell a béleletlen csizmába a zokni, ha hűvös az idő. Nyilván minél vastagabb a harisnya, annál később fog áthűlni a hidegtől... Na ez a szoknyás változat.


A nadrág alatti harisnya pedig annyival összetettebb, h a harisnya és a nadrág közé szorult levegő még egy szigetelő réteg. A bőrrel az sem érintkezik csak a harisnyával, ráadásul egy picit melegebb is az a levegő, ami a naci és a harisnya közt van, mint a kinti. Ebben az esetben úgy van, h a hideg levegő a nadrággal érintkezik, alatta egy picit melegebb levegőréteg van, alatta pedig a testhőmérsékletű harisnya és csak aztán jön maga a láb.


Hidd el nekem, h ez így van. Sok-sok éve gyűjtöm a tapasztalatokat harisnyaviseléssel kapcsolatosan. Persze, tudom, h sok a szkeptikus, meg aki kötekedik... De csak mert nem értik. Mondhattam volna azt is, h ott a lehetőség ki kell próbálni, a személyes tapasztalás marad meg a legjobban?! Szépen kipróbálgattam, ami érdekelt. Szerintem ez nem meglepő, kb mindenki szokott ilyet csinálni a maga szintjén. Valaki a cipőkért van oda, mások az ékszerekért, valaki a szép drága órákért, én meg a szép harisnyákért. Én erről tudok sokmindent mondani, tapasztalatot megosztani. Tudom, h a többség utálja, de engem az nem érdekel, nem velük akarok foglalkozni, hanem azokkal akiknek esetleg tudtam valami új/hasznos infóval szolgálni.

2018. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Húúú! :)


Hát köszönöm szépen a kimerítő választ, te aztán tényleg otthonosan mozogsz ebben a témában és meggyőzők az érveid is.


Nyílván te is olvastad főleg az okos kisfiúk kommentjeit hogy a harisnya nem melegít csak a szerintük normális aláöltözők meg a jéger ,de egyikük sem próbálta még ki mert csorbúl a férfias önérzetük vagy inkább fel sem vesz semmit had fagyjon meg.

Rettentő idegesítőek az ilyen emberek ,de nőbe is találni hasonlót.

2018. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!