Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kivágott nadrágot vehetek fel...

Kivágott nadrágot vehetek fel suliba/gimibe? 17L

Figyelt kérdés

Leszögezném hogy még sosem volt semmilyen kirító ruhadarabom amit suliba felvettem volna, de most nagyon tetszik egy nadrág csak nem tudom hogy ha térdnél ki van vágva attól még abban járhatok-e suliba? Tényleg nem vagyok otthon ilyen téren, lehet hülyeség a kérdés de azért mégis érdekel. Ilyesmiről lenne szó:

[link]

[link]


2018. aug. 15. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi a fhaszért van a "megválaszóljaid" között ez a kérdés ha az én hozzászólásom nincs sehol??
2018. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem általános iskola akkor pont leszarják hogy mi van rajtad.. én általánosban akartam piercinget, fültágítót de nem lehetett. Amióta középbe kerültem ajakpiercingem van és 20mm fültágítóm szoval erről ennyit.. :) 17/f
2018. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Minnél tovább tanul az ember annál hülyébb lesz...


Ez egy megfigyelt tény!

2018. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Rövidnadrágban is járnak iskolába nem? Akkor az a kicsi kivágás miért lenne gond?
2018. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!