Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Csak nekem izzad a...

Lányok! Csak nekem izzad a lábam ilyen papucsban vagy mindenkit megtisztelt ez?

Figyelt kérdés

[link]

Vettem egyet, persze régebben is volt, de szerintem meglehetősen kellemetlen viselet egy idő után!



2018. aug. 22. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben mindenben izzad
2018. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenben izzadunk. De az ilyen műanyag vagy gumi cipőben, papucsban nagyon.
2018. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindenben izzad: bőrszandál,sima papucs,az általad linkelt meg különösen :D
2018. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen műanyag papucsom/szandim, és egy idő után nekem is izzadni kezd benne a lábam.
2018. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nektek is olyan annyira, hogy dobnátok le és baromira idegesek vagytok érte???
2018. aug. 22. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Micsoda igényes valami. 1 db gumis filclap, meg 20 centi szíj, kb huszad árból kijön a gyártás, mint az eladási ára. Minek vesztek fel ilyeneket? Ettől mindjárt 10 fokkal hidegebbnek érzitek a meleget? Az nem jó érv, hogy nem akarjuk, hogy izzadjon a lábunk rendes lábbeliben...:)

Az már szóra sem érdemes, hogy csúszik, retkes lesz benne a láb, nincs sarka, nincs oldaltámasztása, buzerálja az ember lábujjközét. Be kéne kb tiltani.

2018. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: arról nem a lábbeli tehet, hogy nem a célnak megfelelően viselik. Ez egy strandpapucs, arra tökéletes. Én felvettem a strandra jövet-menet is, semmi gondom nem volt vele (nem pont ilyen, hanem Tescos, de nem hiszem h lenne érdemi különbség). Nem izzadt benne a lábam. Utcára, városba stb viszont nem venném fel.
2018. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amúgy azt sem értem, hogy hogyan lehet ezt rendeltetés szerűen használni. Mert elvileg strandpapucs, de ha vizes lesz / beleizzad a lábam, akkor úgy csúszkál benne a talpam, hogy az életveszélyes..
2018. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!