Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&m-es melltartó méret minek...

H&m-es melltartó méret minek felel meg?

Figyelt kérdés

Mell alatt: 67, rajta: 85

A 65B megfelelne? Van egy melltartó, amiből csak ez a méret van és nem tudom hogy megrendeljem-e.

Előre is köszi!



2018. aug. 22. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Joooo kicsiiii
2018. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Kicsi lesz a kosár. Ekkora mellbőséghez min. 65C vagy 65D.

De lehet 67-es háttal szűknek érzed majd a 65-öst mell alatt is, akkor meg 70B vagy 70C.


1-es, te zseni, ez épp nem kicsi mell, hanem mini hát nagy duda. Fix, hogy pasi vagy. Azok nem tudják, hogy nem a szám, hanem a betű a lényeg és hasra esnek, ha valaki azt mondja 90-es melltartót hord, amikor hordhat 90AA-t is, ami azt jelenti, hogy konkrétan deszka.

2018. aug. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a hátam 71, a mellbőségem 85, és így hordok a H&M-ből 70/B-s melltartót. Szerintem neked nagyobb kosárméret kellene.
2018. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
70/D-t hordok hasonlo meretekkel. Es nem nagy. A C kosar sokszor mar nyom oldalt vagy kozepen, de van amelyikbol jo az is. H&M-bol 70/C-m van ketto, eleg necces, kicsit talan kicsi is.
2018. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 95 a mellbőségem (alatta passz) és 80-85C-t hordok, fazontól függően (nem csak H&M-ből, legtöbb boltban ez a méret kell)
2019. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!