Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tennél a helyemben? Ti is...

Mit tennél a helyemben? Ti is ilyenek vagytok? 😃

Figyelt kérdés

Nagyon sok ruhám és kiegészítőm van, és hajlamos vagyon inkább csak a kedvenceimet felvenni amiben tudom, hogy jól fogom magam érezni. (Amikben már végképp nem tudom elképzelni magam azoktól már megváltam)

Azzal is van gond, hogy sehova nem tudom igazán kihasználni a ruháimat mert a munkahelyemre megvan miben kell lennem, egyébként mikor megyek valahova nem megyek annyi helyre, hogy minden ruhámat tudjam hordani.

Ti is vagytok így? Vagy amitek van azokat mind szoktátok valahova hordani?

Mit tennétek a helyemben?


19L



2018. aug. 23. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most elajándékoztam, beadtam és kidobtam azokat a ruhákat amik nem voltak rajtam legalább 3 hónapja. Próbáltam azt az elvet követni hogy ha nem imádom és nem praktikus akkor "kuka". Nekem is rengeteg darabom volt amik ugyan szépek voltak de nem tudtam kihasználni őket. Kidobni csak azt dobtam ami lyukas volt a többit beadtam egy segély szervezetnek meg barátoknak így sokkal jobb érzés volt megvállni tőlük mert szarul éreztem volna magam ha ilyen jó cuccokat a kukába dobok.
2018. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én póló és sport cipő gyűjtő vagyok. Képtelen vagyok megállni, hogy ne vegyek még egyet, Pólóm több mint 130 db van, és mind jó minőségű, drága. Sportcipők Nike, puma, adidas között vásárolgatok. Ma vettem egy újabb nike cipőt. Olyan 30 db van, és ebből jó ha 3-at használok. Van amikor már én is úgy érzem, hogy ez így sok, ilyenkor elajándékozom őket. Vagy eladom.. Vannak ruháim amit megvettem, hogy majd jó lesz valamikor, de még az árcédulát sem vettem le, úgy van a szekrényben. Ezeket is elajándékozom, mert tudom úgysem fogom hordani. Sajnos én is a munkahelyemen a munkahelyi egyenruhát kell viselnem így nagyon kiöltözni sem tudok.
2018. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok. Vannak olyanok, amiket egyszerűen imádok, de munkahelyre nem megfelelő, amúgy meg nem nagyon tudom kihasználni... Én tartogatom őket, hátha egyszer jók lesznek, illetve néha ráparancsolok magamra, hogy valami olyat vegyek fel, amit ritkán hordok
2018. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ilyen, nem veszek halomra felesleges szrokat, amiket tudom, hogy soha nem fogom viselni.


Minek? Azon a pénzen veszek csokit vagy sütit, pl.

2018. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!