Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tennél, hogyan reagálnál,...

Mit tennél, hogyan reagálnál, ha valaki kivágná egy márkás ruhád címkéjét?

Figyelt kérdés
Régi, becsben tartott felsőm belső, márkajelzéses címkéjét kivágta egy családtagom, erre még neki ált feljebb, hogy meggyanusítják, teljesen ki vagyok akadva, egy hónapja eltűnt a felsőm, erre így kapom vissza tőle.:S Már nem lehet ilyet kapni, és nagyon szerettem.:(
2013. jún. 23. 18:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Mi van? Amiert kivagta belul azt a cimket, attol meg ugyanolyan markas az a cucc. Alapbol miert adtad neki kolcson, ha annyira becsben tartott ruhadarab?
2013. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Bratilla ***** válasza:
73%

Egy ilyen semmiségen én nem akadnék ki...

Vagy én vagyok ritka szerencsétlen, de nekem ennél komolyabb problémáim szoktak lenni.

És ha egyszer visszakerült hozzád a felső, akkor mi a probléma? A belső címke úgysem látszik, meg így legalább nem karcolja a bőröd.

2013. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem bosszankodnék ilyen dolgokon. Egy címke, főleg belső címke nem sokat jelent. Sokszor magam is kivágom, mert zavar a használatban.
2013. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
63%
Mert te a felsőd belső címkéjét mutogatod az embereknek? Egyébként meg a normális embereket nem érdekli, hogy márkás-e az, ami rajtad van.
2013. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát így már csak egy egyszerű felső, sehol máshol nem látszik rajta márkajel, és én nem adtam kölcsön anyám rossz helyre hajtotta mosáskor.:(
2013. jún. 23. 18:41
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
De könyörgöm, ki látta a belső címkét amikor rajtad volt??
2013. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy ez nem karcolt, pihe-puha anyagból volt...

Akkor lehet csak engem visel meg ennyire, de engem nagyon bánt a dolog.:(

2013. jún. 23. 18:43
 8/32 anonim ***** válasza:
32%
Nincs márkás cuccom ennyi. Am meg azért akadsz ki ezen mert nagyobb bajod se vt még az életben. De tudod azt kívánom neked h ne is legyen nagyobb.
2013. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

Rossz helyre hajtogatta, es az az illeto, aki felvette nem vette eszre, hogy nem az o cucca. Mese! Amugy meg,amiert kivagta belul, attol meg ugyanolyan pihe-puha az anyaga. Nem? Amugy meg gondolom nem ugy jarkaltal, hogy kinn hagytad a markajelzest, csak azert, hogy lassak az emberek, hogy igen, ez meno, markas ruhai vannak. En is ki szoktam vagni neha azt a cimket, mert van, hogy iszonyat irrital.

U.I. Ne foglalkozz mar ennyire a kulsosegekkel, mert ezzel csak sajat magad idegesited.

2013. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Te nem vagy normális...
2013. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!