Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány lyukú acélbetétes bakancs...

Hány lyukú acélbetétes bakancsot vegyek?

Figyelt kérdés
Most 20 Lyukú van, de abba a hibába estem hogy nem tudom gyorsan felhúzni ezért mindennapi használatra nem lenne alkalmas. /Gondolok itt tesi órára amikor 10 perc alatt le kell érni át kell öltözni.. Egyéb/ Hány lyukú van nektek? Tapasztalat? Kényelmes a viselete? Nehéz volt betörni? Sokat szendetek a befűzéssel?

2018. szept. 4. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyenem van, csak zöld és nem acébetétes és viszonylag gyorsan tudom fel és le venni. Mondjuk én szorosra húzom, így tovább tart, mint amikor picit lazábbra veszem. Nekem nagyon kényelmes, állandóan ezt viselem, bár az enyém csak bőrből van.

2018. szept. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10 soros nekem úgy volt hogy a felső 2 sort kihúztam alatta 2-3-at pedig meglazítottam de nekem már a 14 soros is túl sok macera volt
2018. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
10sorosat.
2018. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
10 vagy 8 sorosat én bár full fekete munkavédelmit hordok be
2018. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 15 sorosat hordok, és nem okoz gondot a gyors ki és befűzése, bár kellett hozzá bőven gyakorolni, mire belerázódtam. Ha a bakancs a tesire öltözésben lassít, akkor maximum annyit tehetsz, hogy az öltözéked többi részében behozod a lemaradást. Egyszer sem törte fel a lábamat, így a betörésével nem volt probléma, viszont mindig két zoknit hordok vele.
2018. szept. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most van egy 14 soros, de mivel van rajta cipzár, ezért könnyebb dolgom van. De akik kezdők, idejöttök, előszőr egy 10 sorosat vegyetek, mert hozzá kell szoknotok.
2021. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!