Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, valaki látott, hallott...

Lányok, valaki látott, hallott, csinált már hasonlót valaha? Vagy legalábbis mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Szóval, bulizni voltam egy barátnőmmel, és buli végén együtt indultunk haza. Elég furcsán lépkedett, egyszer csak megállt és lekapta a cipőjét. Én kérdeztem, mi történt erre mutatta a lábfejét, h a középső lábaujjánál kilyukadt a harisnya, amin átbújt a lábujja, és már alig érzi, úgy elszorította. Tudom milyen rossz tud lenni az ilyesmi, sokszor jártam én is így, nem győztem húzogatni a harisnyát, h ne feszüljön a lábujjaimon, és ne zavarjon a lyukas rész. Persze ezt gyakran meg kellett ismételni, mert érdekes módon, lefelé csak magától csúszik, bezzeg, ha én akarom direkt egy picit lentebb igazítani, akkor persze, h a helyén marad.. :/ Mondtam is neki, h lazítsa meg kicsit a lábfején, akkor nem megy át rajta a lábujja. Azt mondta rá, h azzal nem sokat ér el, nem akar 10 percenként megállni, erre fogta magát, picit meghúzta a harisnyáját, majd amikor a lábujja kiszabadult a lyukból, benyúlt a lyukon kétujjal, és kitágította lyukat szinte teljes szélességében, aztán mind az 5 lábujját kidugta a lyukon vissza vette a cipőt, és egy lendülettel haza sétáltunk. Mikor levette a cipőt már csak a lábfeje felénél volt a harisnya, kérdeztem is, h ez nem gáz így, h csúszik fel a lábfejeden. Azt mondta, h nem mert ilyenkor már nem feszes az anyaga, így nem vág be sehol, és a saroknál fentebb nem tud csúszni. Mondta, h már egy jó ideje ezt csinálja ilyen esetben, mert szerinte nincs annál rosszabb, mikor valamelyik lábujj, átmegy egy lyukon, amibe amnyira belefeszül, h egy idő után teljesen lezsibbad, alig érezni. Ezt én is így gondolom, de eszembe nem jutott volna, h mégjobban kilyukasszam, h minden lábujj elférjen ne csak egyet szorítson el. Mondta, h ő is csak véletlün jött rá, h így is meg lehet oldani a problémát. Úgy volt, h tavasszal sokat mászkált gyalog a városban, és egyik nap nem sokkal indulás után érezte, h kilyukadt a harisnyája, és a nagylábujja kezd belefeszülni. Megállt, lentebb húzta, ment tovább, kb 10 percig tartott, utána megint félig kint volt a nagylábujja a lyukon. Megint igazított rajta, pár perc múlva megint ott volt a lyuk, viszont ott már sok volt az ember, nem akarta levenni a cipőt, inkább összeszorította a fogait, és intézte a dolgait. Viszont azt mondta, h kb egy óra múlva kb már sírni tudott volna, annyira rossz érzés volt. Így gyorsan keresett egy mosdót, cipő le, látta, ha nagylábujja teljesen átbujt a lyukon, próbálta kihúzni belőle, de nem sikerült, amitől olyan ideges lett, h elkezdte szaggatni az elejét és kb azt az egész vastagabb részt a lábujjaknál letépte róla egy az egyben. Nagy megkönnyebbülés volt, visszavette a cipőjét, és gond nélkül ment is tovább, nem is érzett semmit abból, h nincs meg a harisnya vége nem is szakadt tovább, így semmi nem látszot ki a cipőből. Szóval így történt, h először így oldotta meg a problémát, és azt mondja azóta is ezt csinálja, ha a lábujjait kényelmetlenül érinti egy lyuk. Azzal érvelt, h az a harisnya már így is úgy is megy a szemétbe, teljesen mindegy, h egy picike lyuk miatt, vagy egy jóval nagyobb miatt, viszont úgy simán ki lehet bírni benne hazáig, ha a lábujjakon nincs semmi. Viszont a pici lyuk sokkal rosszabb, kellemetlenebb érzés, ráadásul nem túl jó dolog, ha megszűnik a lábujj vérkeringése egy idő után....


Amúgy teljesen igaza van, én is sokszor szenvedtem emiatt, meg szerintem mindenki akinek volt már a lábán harisnya, ismeri ezt a jelenséget, amikor a lábujj átmegy a lyukon. De igazából nem tudtam vele mit csinálni, mint húzgálni, vagy ha már nagyon gáz volt, és soká értem vna haza lecseréltem, vagy levettem. Viszont ez amit a csajszi kitalált, egész jó és végleges ötletnek tűnik.

Sajnos, illetve hálistennek nincs most lestrapált harisnyám, jót meg tutira nem szaggatok ki. Így most 2 lehetőségem van: az egyik, h várok, és előbb-utóbb tutira szétmegy valamelyik harisnya, amin ki tudom próbálni, közben pedig informálódom, h valaki csinált e már ilyet, esetleg hallott e már róla, illetve, h ki mit gondol róla, hülyeség e vagy sem, illetve más is kipróbálná ezt hasonló helyzetben?

A másik lehetőségem az, h elkérem a barátnőmtől a harisnyát, annak már úgyis mindegy, de a másik lábán semmi baja, azon ki lehetne próbálni. Csak attól tartok egy picit, h elég furcsán venné ki magát a dolog, h elkérem más csajszi (hiába a barátnőm) szétszakadt harisnyáját.... Na mindegy, majd megálmodom, most alszom rá egyet, aztán ha felkeltem, majd kiderül, h mit tudok kezdeni a helyzettel, mindenesetre azt nem gondoltam volna 12év után még tudnak nekem új harisnyás praktikát mondani, és főleg egy olyan csajszi, aki alig van harisnyában... :O



2018. szept. 8. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Jobb dolgod nincs?
2018. szept. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk.
2018. szept. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
🤦‍♀️
2018. szept. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Mi a f
2018. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
96%
What the f...
2018. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Harisnyás fétises barátunk álomvilágát olvashatták, kedves felhasználók!
2018. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
most elgondolkodtam, hogy vajon mennyire unatkozhattam, hogy ezt végig olvastam
2018. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Eszem fhaszom megáll mennyi barom ember van!


Ez a novella mennyiben érint bárkit is? Nem leszharom a bnőd lyukas hariját!

2018. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
89%
Még jó hogy csak 3 sort olvastam el. Elmehetsz....
2018. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!