Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Természetesen, mindenféle...

Természetesen, mindenféle szarok nélkül heti hány alkalommal lehet edzeni hogy ne veszitsek izmot, és kimondottan épüljön az izom, és ne edzem túl magam?

Figyelt kérdés
Alkalmanként mennyi időt? És én például szeretek edzeni néha minden nap lent vagyok szóval menniy a legtöbb? ami lehet mert én jól érzem magam kifejezetten amikor nem megyek hiányzik, olyan mint amikor egy dohányos nem gyújthat rá.
2012. dec. 25. 11:53
 1/6 Takumi ***** válasza:
Normálisan kell étkezni. Milyen edzésterved van, hogyan étkezel?
2012. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 edzés max, de 3-4 is elég és persze jó étrend!
2012. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sok húst eszek.
2012. dec. 26. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Az jó, de ez még kevés, jó összetett szénhidrátok, telítetlen zsírsavak is kellenek.
2012. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ezek mi be vannak?
2012. dec. 27. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!