Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A külföldön élők ott is úgy...

A külföldön élők ott is úgy öltöznek, mint amikor hazajönnek? Vagy ha hazajönnek, csak nagyzolnak?

Figyelt kérdés

Volt egy volt osztálytársam, egy éve kinn van Németben, nem tudom, mit dolgozik, annyit tudok, hogy miután befejezte az egyetemet, kiment dolgozni.

Párszor láttam itthon, vett magának egy BMW-t, magassarkúba volt, ki volt sminkelve, haja beállítva, műköröm. Jól nézett ki, női szemmel nézve is, de vajon ott is hasonlóan öltözik, vagy csak nagyzol, amikor hazajön?

Régebben mikor elkerült egyetemre és hazajött, buliba láttam vagy valahol és olyankor szintén hasonlóan volt felöltözve.


2018. szept. 8. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Biztos bedobnak mindent, hogy mutassák, mennyire bejött nekik az élet...
2018. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdés.

Külföldön élek, tegnap rockkoncerten voltam, szerdán színházban, holnap biciklitúrára megyek.

Szerinted ugyanúgy öltözöm ezekre?

Otthon szintén.

Attól függ, hova megyek, plusz milyen kedvem van. Van, hogy magassarkú, smink, stb, van, hogy sportos cucc.

2018. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is külföldön élek, és nem veszek magamnak külön flancos ruhákat, hogy otthon nagyzoljak. De tény, hogy otthon nem a munka egyenruhámban vagyok amiben kint szinte minden munkanap. De nem teszek fel műkörmöket, és nem beszélek akcentussal mert otthon nyaralok.
2018. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt nem volt szó semmi féle akcentusról.
2018. szept. 8. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem mások se a munkaruhájukat hordják a szabadidejükben. Ezért is hülyeség még a kérdés.
2018. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy tapasztaltam, nyugaton, és Németországban is elvétve hordanak a nők magassarkút hétköznapokra, mert értelmetlennek és egészségtelennek tartják és a férfiaknak is ez róla a véleménye. A sok smink és mûköröm szintén ízléstelennek számít, a természetesség a "divat". Flancolni, villogni szintén nem szokás. Szerintem az ismerősödet ebben a hacukában egy keleti turistnak/bevándorlónak nézik Németországban.
2018. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Kedves utolsó, mióta „nyugat” és Németország a jóízlés etalon mértéke?

Csak próbálod igazolni a saját preferendumod felsőbbrendűségét.

Szerencsére itthon még jópár hölgy visel magassarkút és műkörmöt. Lehet ezeket ízlésesen is, nem csak az általad pejoratívan használt keleti európai módon.

2018. szept. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó előtti, én pl irodában dolgozom külföldön.

A legtöbben magassarkúban járnak -mivelhogy öltözni kell, s ahhoz az illik.

Szórakozáshoz pláne azt vesznek fel.

Pont ahogy otthon, attól függően, hogy hova mennek. ..

2018. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Én is nyugatra kivándorolt hazánk lánya vagyok, nagyon ritkán látok nőt magassarkúban, ha igen, tőlük vagy megköveteli a munkahely (ami szerencsére már ritka), vagy keleteurópai. A műköröm, megcsinált haj, erős smink nem divat szimplán.

A volt osztálytársad nem tudom, alapból milyen, lehet ilyen a stílusa. Én ha hazajövök sem öltözök máshogy, nem költök évi 2-3 alkalomra külön:D Persze, az osztálytalálkozó más téma, ott az ember szeret kicsit villogni, az nekem abból áll, hogy írok jegyzeteket, hogy mik történtek velem, mert ha kérdezik hirtelen, el szoktam felejteni. A külsőmet illetőleg pedig úgy készülök, mintha simán bárhol szórakozni mennék.

2018. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!