Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Edzésre (konditermi) milyen ruhákat vegyek, amiben még jól is nézek ki? Lány vagyok.

És honnan lehet beszerezni? :) Kb. 5000 ftot szánnék 1-1 darabra.

szept. 14. 15:46  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Sportmelltartó, leggings, feszülős trikó.

Decathlon, H&M olcsó üzletek, de ha ráérsz keresgélni, kimehetsz a Premier outletbe, ott is ki lehet fogni olcsóbb de márkás dolgokat.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont szept. 14. 15:50 Privát üzenet

"amiben még jól is nézek ki"

Most edzeni, sportolni mész oda, vagy pasizni?

Egy egyszerű póló, vagy sportmelltartó és rövidnadrág elég.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont szept. 14. 16:00 Privát üzenet
Ha tényleg rendesen fogsz edzeni a ruha lesz a legkevebb..mire végzel olyan fejed lesz mint egy menyétnek amin átment a fél város autoval.nem.bántás,ez valos..valami egyszerü basic ruha elég.leggings,kényelmes sportmelLtarto és egy triko.no meg a normális cipö.amugy erre elég egy sima torna cipö,a gerinc tartása miatt

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont szept. 14. 16:05 Privát üzenet
Edzeni mész nem divatbemutatóra. Sima sport legings , sportmelltartó meg egy sport felső elég. De otthoni ruhaid is jók. Egy felső meg egy nadrág.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont szept. 14. 16:19 Privát üzenet
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Nem fog senki megdugni a kispadon.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont szept. 14. 19:24 Privát üzenet
De nem edzeni megy, csak színlelni.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont szept. 14. 22:11 Privát üzenet
hollandcica nevű felhasználó válasza:

Leggings, melegítő, rövidnadrág, pár db felső, sportmelltartó, jól tartó cipő, zokni. Kényelmes legyen, az a lényeg. Pl. Decathlonban, New Yorkerben, Tescoban elég olcsóak.

Én mondjuk nem értem ezeket a rosszindulatú kommenteket, szerintem nincs azzal semmi probléma, ha valaki edzőteremben is jól akar kinézni. Nem kell egyből a magamutogatásra meg a dugni akarásra gondolni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont szept. 15. 00:33 Privát üzenet

Elég sok helyen lehet már sportcuccokat vásárolni, de sima basic pamut leggings vagy trikó is jó. Én a Lidlben szoktam sportcuccokat vásárolni, 1-2 hete voltak pont, tök jó áron kaphatóak, jó minőségű.

Egyrészt persze igazuk van a többieknek, hogy nem divatbemutató, de azért szerintem mindenki szeret a lehetőségeihez mérten a legjobban kinézni, nem? Legalábbis én jobban érzem magam edzés közben is egy csini edzőcuccban, mint leharcolt XL-es pólóban meg göbös mackóban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont szept. 15. 15:45 Privát üzenet
a ciporol nem kerdez, pedig az az edzoscucc legfontosabb resze...

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont szept. 15. 16:05 Privát üzenet
A kérdésed alapján te a kondiba magadat mutogatni mennél, nem edzeni. Ezért viszont kár kidobni a pénzt kondibérletre.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont szept. 15. 20:00 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Edző rövidnadrágot (gymsort) nagy melegben vehetek fel utcára is, vagy csak edzésre és strandra?
Ti hány kg-ot mozgattok meg egy-egy edzésen? (Főleg konditermi edzésre gondolok)
Ha a lányomat edzésre viszem szerintetek szandált adjak rá vagy tornacipőt?
Szerintetek, ez a cikis felvennem aerobic edzésre?
Leggings jó a fiúknak konditermi edzésre és rövid nadrággal anélkül?
Nektek hogyan sikerül formásabbá tenni a combjaitokat, popsitokat? Nem konditermi edzésre gondolok)

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!