Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Edzésre (konditermi) milyen...

Edzésre (konditermi) milyen ruhákat vegyek, amiben még jól is nézek ki? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
És honnan lehet beszerezni? :) Kb. 5000 ftot szánnék 1-1 darabra.
2018. szept. 14. 15:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a HASZNOS tippeket, el is mentem ma pár helyre, találtam két csinibb, laza sportfelsőt h&mben, egy leggingset is a decathlonban, tényleg olcsók voltak :) Nagyon örülök, hogy vannak jó cuccok ^^

Még egy kérdés: jól tartó szivacsos sportmelltartót honnan tudnék beszerezni? Ezekben a boltokban felpróbáltam párat, de nem voltak kényelmesek :/ Zoknim és cipőm már van :D

A bunkó válaszolóknak: nektek valami biztosan rohadtul fájhat vagy nem tudjátok hol kiélni magatokat, hogy ennyire be kell szólni egy egyszerű kérdés miatt :D Inkább az utcán vagy a teremben nyissátok ki a pofátokat, ha már beszólni akartok ;) Ja, hogy szemtől szemben nem mertek megnyikkanni, értem.

2018. szept. 15. 21:19
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: Nem. Itt arról van szó,hogy a kondi terembe nem jól kinézni megyünk. Edzeni. De te gondolom 2in1 módon a pasizást is művelnéd ott.
2018. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor legyen így! :D
2018. szept. 16. 00:33
 14/14 anonim ***** válasza:
20%
megsúgom, hogy nem a kondis outfitedtől fogsz jól kinézni.
2018. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!