Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feltűnően, kihivióan öltözködö...

Feltűnően, kihivióan öltözködö lányok, mi miatt teszitek ezt?

Figyelt kérdés
12cm sarkú cipő,szoknya amiből az egész feneketek kilátszik...
2018. szept. 18. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
krónikus pénz és/vagy f@llosz hiány. nem kell ezt túllihegni
2018. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

gonoszak vagytok.


tejmeszetesen maguknak akajnak tecceni!

2018. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
hogy ne ;))))
2018. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mi a baj a 12 cm-es sarokkal, ha valaki tud benne járni. nem minden nap szoktam hordani, de néha magassarkú illik legjobban a ruhámhoz. azért öltözködöm feltűnően, mert nekem így tetszik. nem akarok úgy kinézni, mint a többi csaj. fiatal vagyok és jók az arányaim, sportolok. kinek mi a kihívó azt meg mindenki döntse el maga.
2018. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Én is néha így öltözködöm. De én ettől meg nem vagyok se kva, se ribi, fszhianyom sincs van párom 3 éve és ra nezek senkire mert annyira szeretem!(Hat igen akármilyen hihetetlen és fura..)

De általában csak akkor oltozok fel így ha vele vagyok, mivel megmondom oszinten, egyedül felek, hogy valaki ki figyel aztán követ hazáig stb.. (volt már hasonló..)

Nem a baratom miatt öltözködök így hanem egyszerűen egy szép csinos elegáns ruha és magassarkú ad egyfajta önbizalmat, és mer tetszik.

De én ugyan úgy szeretem a sportos ruházatot.

Fehér tornacipő kék farmer fehér póló pl. Sima szett de pl nagyon szeretem.

2018. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önmagával szerintem a magassarkúval nincs gond, nem is azon volt a hangsúly. Viszont tényleg ribizlis tud lenni egy magassarkú miniszoknyával, amiből kilóg az, aminek nem kellene.:D Nekem mondjuk nem tetszik az ilyen stílus, nem tudnám magamon elképzelni. Farmerba és sportcipőbe is megnéznek, ilyen szempontból sem érzem, hogy szükségem lenne ilyen plusszokra. Vagy azért csinálja valaki, mert ez tetszik neki, vagy azért, mert ezzel akarja felhívni magára a figyelmet.
2018. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ekik (nekünk) ez tetszik! Magunknak akarunk tetszeni! Persze az a szoknya amiből meg kint a fenék az közönséges.
2018. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!