Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Ez mi akar lenni?

Lányok, nők! Ez mi akar lenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom máshol hány fok van meg milyen az időjárás, de itt Pesten van vagy 10 fok és szakad az eső, illetve a szél is fúj.

Na már most ennek ellenére látom azt, hogy nők jönnek-mennek, sál, kabát, hosszú farmernadrág és.....


Papucs!!

Magassarkú szandál!

Nyitott magassarkú és mindez mezítláb??!!


WTF?

Nem fázik a lábatok?

Azt ne mondjátok, hogy nincs cipőtök. :D

Kicsit kb olyan, mintha nyáron totál levetkőzve, de bakancsban....


Köszönöm, ha valaki el tudná magyarázni vagy az lenne a legjobb, ha magára ismerne. :D


2018. szept. 22. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Én már tegnap is láttam olyat, hogy rövidnadrág, top és bundás pulcsi. Ez ennek a fordítottja, én mindig az időjárásnak megfelelően öltözök.
2018. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kérlek kerüld a fikázást!
2018. szept. 22. 13:57
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Talajkozelben lehet más a hőmérséklet.
2018. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Figyelj őket ez nem zavarja, hisz a divatért és a mai trendért mindent! :D
2018. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Nézd, onnantól kezdve, hogy nők télen is képesek rövid szoknyában és vékony harisnyában járni az utcán, bármiféle női divat praktikumával kapcsolatos kérdés értelmetlenné válik.
2018. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszolók közül hány darab volt nő vajon?


Amúgy ez megesik. Éppen mihez van kedvünk, éppen mennyire akarunk divatozni, vagy éppen mennyire nem akarjuk még elengedni a nyarat. Nem kell mindent érteni. Hagyd ránk.

2018. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl volt már olyan, hogy feltörte a cipő a lábamat és nem volt semmi kedvem zárt cipőt venni a hideg ellenére, így pulcsi+hosszú nadrág és papucs kombóban voltam.
2018. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az ellentéte vagyok... Mindig zárt cipőt hordok meg hosszú nadrágot, de felülről egyáltalán nem fázom, ezért általában egy rövidujjú pólóban vagyok ilyen időben éjszaka is. Semmi divatozás, csak utálom a nagy pulcsikat, kabátokat, majd elég lesz télen. Sapka, kesztyű, sál is mind csak macera, akkor veszek fel, ha már nagyon muszáj (-20 fok), de nem várom.
2018. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, hogy ki hol fázik jobban. Nekem a talpam lefagyna, de felül boldogan flangálok vékony öltözetben. Télen sem gond a miniszoknya sima harisnyával amennyiben a lábam normálisan be van bugyolálva.


Na meg vannak akik szeretek ezeket a holmikat és inkább sanyargatják még magukat picit, hogy hordhassák az imádott darabokat.

2018. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a kombináció nem logikus, a nők értelemszerűen viselik is.
2018. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!