Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Ez mi akar lenni?

Lányok, nők! Ez mi akar lenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom máshol hány fok van meg milyen az időjárás, de itt Pesten van vagy 10 fok és szakad az eső, illetve a szél is fúj.

Na már most ennek ellenére látom azt, hogy nők jönnek-mennek, sál, kabát, hosszú farmernadrág és.....


Papucs!!

Magassarkú szandál!

Nyitott magassarkú és mindez mezítláb??!!


WTF?

Nem fázik a lábatok?

Azt ne mondjátok, hogy nincs cipőtök. :D

Kicsit kb olyan, mintha nyáron totál levetkőzve, de bakancsban....


Köszönöm, ha valaki el tudná magyarázni vagy az lenne a legjobb, ha magára ismerne. :D


2018. szept. 22. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a mai outfitem: kötött pulcsi, farmer, szandál. Még pont belefér az időjárásba, addig kihasználom.

[link]

2018. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik, hogy csak pasik válaszolnak. Akkor most női szemmel: van, hogy tényleg csak az megy a ruhádhoz. Én például irodában dolgozom, nálunk télen-nyáron adott a 25 fok, nem fogok vastag csizmában ülni egész nap. Mondjuk nekem van lehetőségem váltócipőt tartani bent, és így az utcán téli cipőt hordok. De biztos van, akinek nincs erre lehetősége, és nem akar minden nap két cipőt magánál hordani, inkább kibírja azt a fél órát, amíg odaér.
2018. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ma is láttam már egy nőt :D

2018. szept. 23. 12:23
 14/14 A kérdező kommentje:

Csak hogy nehogy az legyen, hogy hazudok:


[link]


Mindenkin dzseki, de a hölgy még mindig mezítláb :)

2018. szept. 24. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!