Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy állna egy fiatal nőn egy...

Hogy állna egy fiatal nőn egy szőrmebunda?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, a szőrmebundára, hogy csak 50 felett, én huszonéves vagyok, sokkal kifinimultabb vagyok mint a kortársaim, úgy érzem, hogy tudnám viselni. A képeken látható nők is 50 alatt vannak.


[link]


[link]


[link]


[link]



2018. okt. 6. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Én már vettem a páromnak valódi szőrmebundát.40 alatti és hordja
2018. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Prolik hordják, mármint meggazdagodott prolik. Ha kifinomult vagy, akkor ne csinálj bazári bohócot magadból.
2018. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A szőrmebunda időtlen, elegáns. Idióták véleményére nem vagyok kíváncsi!
2018. okt. 6. 19:45
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nagyon szépek a bundák és a fiataloknak is jól állnak, viszont én soha nem hordanám, mert nem tartom etikusnak. Arra készülj fel, hogyha ilyet hordasz, akkor sokan elítélnek majd miatta, és nem az fog az emberek eszébe jutni, hogy "nahát, milyen szép bunda", hanem az, hogy "fújj, halott állatokat hord magán".
2018. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Akiben van egy kis jó érzés az nem vásárol bundát és ezzel nem támogatja azokat a mocsadékokat akik az állatokat lemészárolják ezért!
2018. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Én eddig kizárólag prostituáltakon láttam szőrmebundát, pláne fiatal nőként. Te tudod, minek akarsz kinézni... a szőrme addig időtlen és elegáns, míg le nem nyúzzák az állatról, utána prolik viselik.
2018. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Egy ilyennel csinosan.


[link]

2018. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem amennyiben nem átlagon felüi a kinézeted,(hibátlan és makulátlan haj, bőr körmök fogak), milliárdos a férjed, és hordassz a szőrmebunda mellé valami nagyon nagyon drága ékszert,táskát, cipőt igencsak prolin mutat, viszont most lehet kapni a Zarában pl olyan bundát, ami olyan mintha báránybőr lenne, de látszik rajta, hogy nem igazi, az divatos, és fel lehet venni egy farmerral ,eg akár sportcipővel,de elegánsabb dolgokkal is...Illetve a szőrmbunda az egy olyan dolog, hogy ha olcsón kapod, akkor vaslz nem divatos, mert nagyon régi, de ha jó minőségű és divatos, akkor az minimum 2-3 millióról kezdődik, és aki ezeket szereti/tettszik neki az egyből látja, hogy csak valami turiból kigubizott ezeréves bunda van rajtad, vagy egy minőségi, divatos, csinos bunda, amiket belinkeltél képeket is egészen biztosan több millióba kerülnek, amikre szerintem egy milliárdos férj nélkül nemes egyszerűségge pénzkidobás beruházni, de ha milliárds férjed lenne nem itt írogatnál a gyakorikérdéseken, hogy vajon jó-e, hanem akkor a stlistod, mondaná, hogy ez jó, ez meg nem..
2018. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
stylistod ....:)
2018. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Használtan is lehet szép elegáns bundákat venni, jóval elérhetőbb áron.
2018. okt. 11. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!