Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő szettekről egy fiatal lánynak? Tetszik?

Figyelt kérdés

1. szett - hétköznapi, egyszerű, de lányosabb


Felső: [link]


Nadrág: sötétkék skinny farmer


Cipő: [link]


Farmerdzseki, közepes kék színben (se nem sötétkék, se nem világoskék)


Ékszer: ezüst karikafülbevaló közepes méretben (nem túl nagy), 2-3 darab ezüst, egyszerű gyűrű


2.szett - vagányabb, sportosabb


Felső: [link]


Nadrág: fekete kissé szaggatott vagy térdnél lyukas skinny farmer (ha hideg van, alá egy vékony fekete harisnya vagy neccharisnya), póló enyhén betűrve a nadrágba


Cipő: fekete rövidszárú converse


Ékszer: ilyesmi choker - [link]

egyszerű karkötők, például: [link]


Fekete bőrdzseki


3. szett - nőiesebb


Szoknya: [link]

+ vékony fekete harisnya


Felső: [link]


Ékszer: fülbevaló valami olyasmi, mint ami a felsős képen a modellen is van, de ez igazából mindegy


Cipő: [link] vagy [link]


Dzseki: [link]



Ezt a 3 különböző stílusú szettet én találtam ki, tetszenek, hordanám őket. Őszre gondoltam, amikor még nincs az a téli hideg, de meleg sem. Vannak olyan ruhadarabok, amik már megvannak, vannak olyanok, amiket meg szeretnék venni és olyanok is, amiket valószínűleg soha nem fogok megvenni, csak kerestem valamit.

Érdekel, kinek mennyire tetszenek ezek az összeállítások.

A színeket is úgy válogattam össze, hogy passzoljanak hozzám, a fekete ugye mindenhez és mindenkihez megy, én pedig ősz típus vagyok, úgyhogy a bordó és ez a sötétebb sárga jól áll.


2018. szept. 1. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Tök menő, hogy saját stílusod van. Ügyes. Nekem nincs ilyenem.
2018. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol?

Ha elárulnád egyszerűbb lenne válaszolni. :)

2018. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Még tanulok, nem dolgozom.
2018. szept. 1. 20:50
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Második tetszik. De csak akkor érdemes hordani azt a pólót ha a viselője tudja is hogy mit szimbolizál.:)
2018. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szereted a Kiss-t?:D Ritkaság manapság.
2018. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak tetszik a pólónak a stílusa, meg a betűtípus, csak az van ráírva hogy kiss. :D
2018. szept. 1. 23:36
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ne viseld kérlek. Ez módfelett kellemetlen így... Nagyon nem kellene egy zenekar pólóját divatból hordani. Keress inkább valami hasonlót.
2018. szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jól nez ki
2018. szept. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos, futkosós tini divat. Sem egyedi, sem rossz. Szóval viseld nyugodtan, a suli 80%-a fog viselni hasonló darabokat. De az együtteses pólóra igaz, hogy most bazi nagy divat lett, a tinik azt sem vágják hogy az egy létező banda nem csak egy szó a póló valami menő betűtípussal. Így viszont ciki.
2018. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Oké, a Kiss póló helyett akkor keresek valami mást.

2018. szept. 2. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!