Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányok ti hol vesztek...

Magas lányok ti hol vesztek hosszú nadrágot? Mert en sose találok olyat a 180centimmel amiből ne lenne kint a bokám

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét hely. Nézelődök, próbálok és ha netán találok olyat ami jó, megveszem. Amúgy én a Hádákban sokat vettem már, bár van aki nem szeret onnan vásárolni, de nekem dejött. L. 183cm.
2018. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. Manapság akárhány centis lányra is csak olyan nadrág van, amiben úgy néznek ki, mint akik alul kinőtték. (Felül persze tüdőgatya kialakítással súlyosbítva, így egészen pontosan úgy néznek ki, mint akik egy amúgy normál és rendes méretű gatyát erőszakkal jól felrántottak és ezután a fenti felesleges 10 cm alul hiányzik.)
2018. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Are You Scorpio ***** válasza:
0%
magas lanyok cukik :D nem kell nadrag :D <33333
2018. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is magas vagyok kb 2 hónapja a Lidlben nagyon jó hosszúságút tudtam venni, pár napra rá az egyik kínaiban is. a Tescóban is volt már hogy sikerült. Egyébként a márkás levisnek is vannak jó hosszú nacijai. Mostanában aránylag könnyen tudok venni szerencsére.
2018. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nemtudom milyen arkategoriaban keresel, de igaz encsak 178cm vagyok, de altalaban a bershkaba vagy a h&m-ben hosszas kereses utan talalok nadragot, bar az teny, hogy nem a legjobb a minoseg, de eddig nem nagyon talaltam mashol se, annak ellenere, hogy azert regebben nem volt olyan meno ez a bokavillantos nadrag. Sot en mivel vekony is vagyok igy meg nehezebb mert ami eleg hosszu abba 3x beleferek, ami meg derekba jo az meg rovid, de ezeken a helyeken altalaban talalok.
2018. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez a gond hogy vékony vagyok és ami hosszban jó lenne abba kb 3x bele férek. Mindig h&m-be veszek nadragot de meg sose találtam ott
2018. okt. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!