Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik rendszeresen jártok...

Akik rendszeresen jártok turizni, milyen gyakran mentek? Miket szoktatok általában venni?

Figyelt kérdés

Fel szeretném újítani a ruhatáram, és arra gondoltam benézek egy pár turkálóba, hátha találok egy pár jó dolgot. Milyen gyakran menjek? Mi az, amit leginkább érdemes ott megvenni? Ha van valami tanácsotok, azt is örömmel fogadom! :)

17/L


2018. okt. 22. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hetente megyek. Pulcsit, kabátot szoktam.
2018. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg neten mennyi időnként van árucsere a bizonyos boltban.

Ahova én szeretek menni ott havonta, de 2-3 havonta megyek csak, ha olyan kedvem van.

Minden alap dolgom megvan már, amikor megyek "turizni", akkor vagy kabátokat/dzsekiket nézek, vagy bandás pólókat :D

21F

2018. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Árucsere alkalmával hetente járok. Pulcsi, nadrág, kabát, fűzők, body-k és alkalmi ruhákat szoktam és sportfelszerelést.
2018. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
Úgy havonta benézek amikor árucsere van de nem veszek mindig ruhát. Pólót, pulóvert, kabátot, egyberuhát, sportruhát, táskát és cipőt is vettem már turiban, utóbbit csak egyszer az igaz. Nadrágot sosem találok méretben jót, mind nagy.
2018. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kabátok és kötött pulcsik már vannak szerintetek?

2018. okt. 22. 23:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Of corse
2018. okt. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A "turizást" nem kezelem külön rituáléként. Nálam ruhavásárlás van, ami alkalmával a turiktól a Zaráig bezárólag mindent megnézek.


Természetesen vannak kötött pulcsik, és kabátok is, hisz itt az ideje. :)

2018. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy mit érdemes. Inkább azt mondanám, mit nem: alsóneműt, fürdőruhát. És lehet, ez hülyén hangzik, de csak azt vedd meg, aminek nincsen szaga. Sokszor van, hogy dohosak/raktárszagúak, és azt nem lehet egykönnyen eltűntetni.
2018. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2018. okt. 23. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!