Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! A nem rücskös talpú...

Csajok! A nem rücskös talpú magassarkú bokacsizmák nagyon csúszósak télen?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyanom volt és azzal még sosem estem el, de most nézegettem nagyon szépeket amiknek nincs ilyen rücskös platform cucc az alján csak nem mertem megvenni:D Mennyire csúszósak? Mik a tapasztalatok hóban,esőben?
2018. okt. 26. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miből van a talpa? Gumi vagy műanyag?
2018. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Végül hogy vált be a csizma? Most én is vennék egy ilyen simább talpú bokacsizmát leértékelésben, de nekem is az jutott eszembe, hogy télen csúszni fogok benne
2019. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem estem el benne egyszer sem! :D Kifejezetten kényelmes is volt. Igazából csak ott kell vigyázni ahol nincs eltakarítva a hó/jég, de ha lassan mész nem lesz gond.
2019. ápr. 2. 20:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, ennek örülök, mert végül is megvettem a csizmát :D konkrétan olyan sima talpa van, hogy kicsit még tükröződnek is rajta a dolgok, szóval azért még tartok tőle, mi lesz velem télen... a tied is ilyen?
2019. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!