Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a leggings rövid felsőkkel...

Ez a leggings rövid felsőkkel hordható?

Figyelt kérdés

[link]


A leggingseket hosszabb felsőkkel ajánlott hordani, ami ott ahol "kell" ápol és eltakar,így a látvány sem közönséges. Ez igaz a vastag leggingsekre is vagy úgy annyira nem ütnek át a dolgok? Mert ez a naci gondolom vastag...


2018. okt. 28. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2018. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem, ami tényleg vastagabb és elmegy egy szűk fazonú melegítőnek, azt fel lehet venni olyan felsővel is, ami nem takarja teljesen a feneket. Ugyanez vonatkozik a jeggingsekre is. Én csak a tényleg vékony, harisnyaszerű leggingseket szoktak hosszú felsőkkel/tunikákkal vagy ruhákkal hordani.
2018. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
A leggings mindenhogy közönséges hatást kelt.
2018. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Annyira nem vastag, hogy ne adja ki a feneked. Nincs annál szebb, mint mikor világos nadrágból messzire látszik a tevepata...

Nem csak azért közönséges, mert átlátszik.

2018. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ívy1 ***** válasza:
19%
Lehetne,de a tevepata ebben is átüt.
2018. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az tényleg undi. Mindegy, kíváncsiságból érdekelt csak, valószínű ha lesz ilyenem akkor is maradnak a jól bevált tunikák. :D
2018. okt. 28. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Én a képen egy hétköznapi viseletet látok. Sztem így hordható. Különösen ha a felső is rálóg.
2018. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megvan hozzá az alakod nm ugy ertem h modellalkat....de szerintem ha olyan lany veszi fel akinek nm feltetlen elonyos igenytelennek tunik
2018. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!