Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Khujo, Columbia, North Face...

Jampi996 kérdése:

Khujo, Columbia, North Face és Canada Goose kabátok közül melyikre érdemes pénzt szánni? Szerintetek mi a minőségi sorrend köztük? Melyiket miért, vagy miért nem vennétek meg?

Figyelt kérdés

#tél #kabát #téli kabát #Columbia #khujo #canada goose
2018. okt. 28. 17:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg, de majd kíváncsi vagyok a véleményedre!
2018. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltél már innen korábban? Elég gagyi oldal ilyen cuccokhoz... Gagyi, google translate-es fordítás, fizetés menü alatt semmi, kapcsolat alatt csak egy üzenetet tudsz küldeni, semmi a cégről az egész honlapon.

Ha a hivatalos CG honlapon beírod ezt az oldalt, hogy hivatalos viszonteladó-e, azt adja ki, hogy nem:

[link]

Ráadásul sokkal olcsóbbak, mint a hivatalos honlapon, ahol 70ezer Ft-ért (245USD) egy sapkát se kapsz.

Ez biztosan nem hivatalos viszonteladó, szerintem nem kapsz semmit, ha kapsz valamit, akkor se CG kabátot.

Én a helyedben hétfőn reggel mennék a bankba, hogy addig állítsák le az utalást, amíg lehet...

2018. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz bónusz: You will never see current Canada Goose products discounted by any authorized retailer. If it seems too good to be true, it probably is. Counterfeit products are often listed on eBay and sold to unsuspecting buyers as "Genuine" or "100% Authentic" items at prices close to retail. You risk receiving a counterfeit when you buy from unknown internet sellers.


Szóval végülis lehet, hogy kapsz egy hamis kabátot, de hogy nem eredeti CG-t az 100%. Hogy megér-e egy hamisítvány 70ezer Ft-ot, azt mindenki maga dönti el, de én inkább azt tartom valószínűbbnek, hogy semmit nem kapsz.

2018. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az szép. Kérdező, lehet akkor még sem jártál jól. Valószínű, hogy hamis kabát ebben az esetben.


Én maradok a TheNorthFace/HH-nél, és boltból. Ott legalább fel tudom próbálni.

2018. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ha a héten nem jön meg akkor bankhoz fordulok az chargeback szolgáltatással legrosszabb esetben. Azt valószínűleg úgy is látom rajta, ha nem eredeti.
2018. nov. 14. 01:49
 16/20 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet a rendeléssel? Jött valami?
2018. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Holnap még várom. Ha nem jön akkor chargeback lesz a vége.
2018. nov. 22. 13:40
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem jött meg a kabát. Remélem nem szívom meg csúnyán.
2018. nov. 30. 16:01
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig de... Tegyük fel, hogy ez a világ egyetlen olyan helye, ahol kedvezménnyel adnak eredeti CG cuccokat (ahogy írtam, a CG honlapján írja, hogy soha nem árulnak kedvezményesen, ha valahol mégis, akkor az átverés), vagy hamis CG cuccokat árulnak és azt kapsz majd. Felejtsük el azt is, hogy milyen gagyi a honlap és azt is, hogy nem lehet PayPal-lel fizetni.

Egy 80ezres bármit sehol nem adnak fel nyomkövetés nélkül, hiszen csak így tudják bizonyítani, hogy megérkezett a címzetthez.

Kaptál a nyomkövetéshez számot? Ha igen, akkor hol tart a csomag? Ha nem, akkor nem értem mire vársz. Még ha nem is hiszed el, hogy az egész honlap egy átverés, miért hiszed el, hogy bármit is küldtek neked ha nincs tracking nr?

Ez egy 80ezer Ft-os lecke volt.

2018. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Mi lett ??
nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!