Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri megvenni?

Szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Mindig is rüheltem a durkálókat , nem is azért mert használtak csak engem mindig is zavart hogy nem tudom ki volt az előző tulajdonos ...

Egyszer anyám csak be tudott rángatni egybe ... Amíg ő válogatott én próbáltam valamivel eltölteni az időmet . Megnéztem a cipőket és hirtelen találtam is eggyet ami felkeltette az érdeklődésemet . Egy Nike Air max 90 Yeezy 2-est találtam nem rossz állapotban többnyire koszos .... Többnyire a kosz bele van törve , meg a fél orrán egy fehér festékfolt van .. 3500 Ft volt az ára . Azt szeretném megkérdezni hogy meg érné e megvenni és egy kicsit kipofozni ... kicsit sürgős lenne mert ugye ez durkálóban volt és félek hogy kihagyok valami nagy fogást



2018. okt. 28. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az turkáló, nem durkáló.

Ha festékes volt, azt nemhiszem hogy kitudod szedni. Illetve ha koszos volt, akkor nyilván elég használt is, és kitudja milyen gombás láb volt benne.

Sok ruhám turiból van, de cipőt és fehérneműt soha nem vennék, utóbbit is talán csak akkor ha címkés.

2018. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem hiszem, hogy megvenném a használt cipőt, nem szívesen hordanám más után - de ez egyéni preferencia kérdése. Tedd fel a kérdést magadnak, hogy esetleg ha bedobod a mosógépbe, milyen állapotú lenne? Mert szerintem ha kibírná a mosást, akkor egész tűrhető állapotba kerülhetne:)
2018. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Használt ruhával semmi bajom, de cipőt nem vennék használtat.

Egy, nem lehet tudni h ki viselte, nem tudod úgy kimosni mint egy ruhát.

Kettő, ortopédiai szempontból sem a legjobb, mert az előző tulajdonos lába már kitaposta. Mindenki lába más. Nem tenne jót a gerincnek.

Három, még koszos is, kitudja kijön-e a festék folt.

2018. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt pont nem éri meg megvenni.

Én vettem címkés bershka tornacipőt már 6999ert de az címkés új volt.

De egy koszos festékes láthatóan használt cipő 3500ert sok.

2018. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!