Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szilikonpánt tényleg kiment...

A szilikonpánt tényleg kiment a divatból?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
kiment de ki nem szarja le a divatot.. ha tetszik akkor hordd, oszt jóvan
2010. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
hát fogalmazhatunk így is, bár szerintem sose volt divatban :) Ne vegyél olyat, ugyanúgy látszik, csak hozzádtapad, izzadsz alatta, besárgul meg minden, nem is a divat miatt. csak egyszerűen nem esztétikus. de amúgy nem is divatos :D
2010. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
hát mert pánt nélküli felső alá biztos a fehér pántos melltartó kell vagy más színű..:S szerintem nem ment ki nem is volt divatban de pl érdekes mód nekem nem tapad rám és nem izzad be a bőröm se(na ez hogy lehet?)de egy buliba kevésbé látszik mint színes pánttársai a pánt nélküli melltartó meg nem mindenkinek előnyös kisebb mellűeknek főleg nem szerintem meg idegesítő is tud lenni.Szegeden sokszor látok szilikon pántos csajokat és nem találom égőnek ellenben azokkal akiknek kilóg a normális melltartópántjuk
2010. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én láttam átlátszó pántot, ami jobban nézett ki mint a szilikon. anyaga is más, szerintem az szép:) bocs nemtudok fogalmazni...
2010. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Sose volt divat, maximum tini lányok körében, mert undorító.
2010. jún. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Igen, szerintem ciki, az én pasim kifejezetten undorítónak találja. í
2010. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
És miért nem vesztek pánt nélkülit az idétlen szilikonpánt helyett? Habár hordjátok csak, legfeljebb megjegyzik hogy ez gagyi, ennyi.
2010. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
ez az, van pánt nélküli melltartó is ami viszont egyáltalán nem látszik... a szilikonpánt meg valóban ciki, legalábbis én annak tartom.
2010. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy egy jó pánt nélküli ami tart is, az elég sokba kerül, és csak azt érdemes megvenni, de az, ha nem nő valaki folyamatosan, és nem hízik el, sok évig jó melltartó lesz :)
2010. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Én szinte mindenkin szilikonpántot látok, nem tudom akkor hol a sok szilikonpántos. Amúgy fuujjj nincs undorítóbb annál, ha valami színes melltartó pántja ott virít rajtad mikor topban vagy.. hahahahahahahahahahaahha
2010. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!