Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk hordhatnak ilyen bodyt?

Fiúk hordhatnak ilyen bodyt?

Figyelt kérdés

Télen gondolom nekem is ugyanolyan praktikus lenne mint a nőknek! Mi a véleményetek?


[link]



#tél #hideg body
2018. nov. 5. 05:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Rajtad nem lesz ilyen szexi, mint ezen a lányon.
2018. nov. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%

Persze!

Tök kényelmes miert ne?

2018. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem olyan kényelmes és szerintem mint férfi rosszabb lenne.
2018. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már női bodyt aláöltözetként az állandóan kitűrődő trikó helyett, vettem is párat két éve, de annyira azért nem volt kényelmes. A páromat egyáltalán nem zavarta, hogy télen azt hordtam a hidegben, de valahogy mégis úgy alakult, hogy tavaly kb egész télen állt a fiókban. Egyébként máshol árulnak direkt férfiaknak gyártott bodykat, talán érdemesebb inkább ilyet beszerezni. [link]
2018. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Nincs megszabva mit hordasz, úgy öltözöl ahogy akarsz, 2018ban szerintem az emberek láttak már annyi fura öltözködést hogy rohadtul leszárják hogy te most miben vagy.
2018. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Hordhatsz bodyt, bàr én nem női fazont választanék a helyedben. Lehet hogy csak illusztációnak tetted ezt a képet. :)
2018. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Vannak férfi fazonú ruhák, amiknek boxer szerű az alsó része, inkább olyat válassz szerintem, mellrészét a nőinek nem hinném hogy kitöltenéd. Vagy pedig simán hordj aláöltozős pólót. Én pl ingekhez gyakran hordom. Bőrszínű, tehát nem látszik át az ingen, és testhezsimuló.
2018. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam keresni olyat amilyennek az alsó része olyan boxeralsós lenne, de nem találtam fiúsa, csak ilyen ami a képen is van. Végül is hogy alul hogy néz ki szerintem nem is annyira lényeg, inkább az hogy ez nem csúszik ki a gatyából mint egy sima póló. Ez most úgy néz ki mint ha fecske szerü alsó meg atléta egyben, én a praktika végett gondoltam.
2018. nov. 5. 16:14
 9/29 anonim ***** válasza:
én gyakran veszek ilyen bodyt
2018. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én azért vennék fölé mégis valamit.
2018. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!