Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik hivatalban, komolyabb...

Akik hivatalban, komolyabb dress code-sal rendelkező irodában dolgoznak, milyen boltokból állítjátok össze a ruhatáratokat?

Figyelt kérdés
Én mindig is hétköznapi lány voltam, olyan igazi tornacipő-farmer-kapucnis pulcsis, azonban most úgy néz ki, hogy frissítenem kell a ruhatáram munkahely váltás miatt. Eddig inget, blézert kb szökőévente kellett felvennem, és fogalmam sincs, hogyan induljak el. Ti milyen boltokból állítjátok össze a ruhatáratokat?

#iroda #hivatal #Look #üzleti ruhatár
2018. nov. 9. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
90%ban reserved,mango,mohito.
2018. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Orsay
2018. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Háda
2018. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
H&M
2018. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ruha, szoknya, nadrág: Mango, Zara, Mohito, Guess

harisnya, leggings: Calzedonia

táska: Guess, Obag, Mango

cipő: Vagabond, Tamaris

2018. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sose ragadtam meg egy boltnál, azt veszem meg ami tetszik és megfelel a stílusomnak. :)

Vannak elegánsabb kombinációim


(tetszik az embereknek)

2018. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
63%
Szerintem is vedd meg bárhol ami tetszik, alapvetően ahol a kirakatban női blézert, kosztümöt látsz, vagy netán öltönyt oda érdemes bemenni. Ezt férfiként mondom mert vannak csak férfi és csak női üzletek is és van ami mindkettő, ezért nem írok nagyon mert lehet közte kimondottan férfi ruhaüzlet is. De végigmész egy bevásárló központon A-tól Z-ig és látni fogod. De egy példa azért: Van Graaf. De tényleg nézelődj.
2018. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!