Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor már veszel nadrág...

Ilyenkor már veszel nadrág alá harisnyát?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyet?
2018. nov. 12. 08:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%

Még szép hogy veszek fel harisnyát,

szerintem az a legjobb amit fel vehetek nadrág alá igaz én fiú vagyok, de nem szégyellem felvenni a harisnya nadrágot, de én is csak a vastag pamut bordázott harisnyát szeretem, az tényleg olyan jó meleg már ilyenkor.

2018. nov. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Kedves utolsó! Csatlakozom hozzád, én is pont ezt a fajta bordázott pamutharisnyanadrágot szeretem!És a feleségem is felveszi már ilyenkor télen, úgyhogy nálunk nem tabu a harisnya!
2018. nov. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Azért az szép lenne ha valaki azért szólna meg valakit mert pamut harisnyát visel a hideg ellen. A nejlon azért már más kérdés, nem elitélendő de nem kell vele büszkélkedni! Ennek ellenére én nejlonharisnya párti vagyok.
2018. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem ítélem el a nejlon harisnyát, mert valakinek az jön be.Akkor viselje egészséggel.A pamutharisnya mellett néha én is hordok, de csak 50 denesket.Fekete, testszínű, és fehér szinben is.
2018. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

13!

Vajonmiért ne lehetne büszkélkedni a nejlonharisnyával??

Ha nekem az tetszik és komfortosabbnak találom bárminél akkor bujkálnom kéne mint egy anyagyilkosnak?


Ezek a csajok sem dugdossák a férfi ruhákat amiket viselnek nyilván azért teszik mert valami oknál fogva megtetszett nekik,akkor én bujkáljak?


Íme:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

15!

Értem én hogy a nők is hordanak férfias ruhákat, nálam nem ez a kérdés! Például, ha te otthon vagy, pólóban nadrágban egy 15-denes harisnya van rajtad zokni nélkül, ajtót nyitsz a póstásnak, vagy a szomszédnak? Nehogy félreértés legyen, de én ezt még nem vállalom fel. És nehezen hiszem hogy más harisnyát kedvelő pasik így fel vállalnák!

2018. nov. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

16!

Nálad nem kérdés? Tehát oké?

Elismered hogy a nők bátrabbak és túlléptek azon a gyáva hiúságon ami a férfiak bevállalóságát jellemzi?!

Mert erről szól az egész, én bevállalom mert valakinek el kell ahhoz kezdeni hogy megszokott legyen mint a férfiaknál a fülbevaló és a hosszú haj.

A nőknél is elkezdte valaki hordani a nadrágot anno...

2018. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es! Ha semmit nem ér a nejlonharisnya akkor ezeknek a nőknek miért volt benne melegük vagy lett volna ha felveszik??


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kedves 18- as!

Én nem nyárra értettem a nejlonharisnyát, akkor persze, hogy melegít + 35 fok melegben.De te azt ne próbáld már meg nekem bemesélni, hogy egy 15- 20 denes nejlonharisnya télen elég a nadrág alá -10 fok hidegben?Na ne etess!

A jó meleg pamutharisnya, nincs attól jobb!

2018. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

De ha télen nem melegít szerinted akkor nyáron hogy a fenébe van melegük benne? Valahogy mégiscsak szigetel?

Na meg persze most nincs -10 fok!

Amúgy meg mi a francért veszik nadrág alá a nejlon harisnyát mostanában ha nem melegít..?

2018. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!