Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor már veszel nadrág...

Ilyenkor már veszel nadrág alá harisnyát?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyet?
2018. nov. 12. 08:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%
Aki fázik az vesz fel aki nem fázik az nem. Én az elsőhöz tartozom, mivel elég fázós típusú vagyok, én gyerek korom óta hordok harisnyanadrágot engem még így neveltek, bordás pamutot. Én nem bántani akarom azt aki nejolt hord de hogy én azt fel nem vennék az biztos. Viszont a rendes pamut harisnyát simán hordom ide haza is a lakásba egy pólóval és engem abszult nem zavar ha valaki így lát. Szerintem ezt nem kell szégyellni hogy harisnya van rajtam, van és kész és amúgy meg szeretem is hordani. 30F.
2018. nov. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
37%

21!

Mi a baj a nejlonnal?

Talán hogy nem gyűrődik és kényelmesebb?

Futónadrágot vagy bringásnadrágot sem vennél fel mert az is nejlon?


És hogy állsz a nejlonszatyorral? Az is taszít?

2018. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a nejlon az nem férfinek való. Még így is sok embernek furcsa az ha férfi harisnyát hord, de hogy nejlon az nekem is egy kicsit meredek. Nekem a pamuttal semmi bajom, nekem nem gyürődik feszes a lábamon. De ha valakinek jó a nejlon az hordja engem nem zavar.
2018. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
37%

A nejlon nem férfinek való?

Azért ne hordjak egy számomra kényelmes ruhadarabot mert férfinek születtem?

Van aki ezért megbüntet? És szerinted nem szharok én másokra hogy kinek mi a véleménye azért öltözzek úgy hogy másoknak megfeleljek?

Fagyjak meg az idegenek kedvéért? Írom ezt arra mondatodra miszerint sokaknak fura ha egy férfi harisnyát hord.

2018. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Figyelj te azt hordol amit jónak gondolsz, én nem foglalkozom vele. Amit írtam azt azért írtam mert én így gondolom hogy vannak olyan emberek akik szerint egy férfi ne hordjon harisnyát mert az nem is férfi. Hát én is pont le tojom ki mit mond mert nekem pl semmi bajom a harisnyával, sőt írtam is hogy én kifejezetten szeretem hordani. Csak annyi küldömbség van köztünk hogy én pamutot hordok te meg nejlon.
2018. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van , legyen az férfi aki mindég fel van fázva.
2018. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

10-es!


Ennél a kérdésnél is ellened van valaki a 10-es versenyző személyében!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!