Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik egy szál harisnyában...

Akik egy szál harisnyában vannak nem fáznak?

Figyelt kérdés
Sok nőn nem látok mást mint egy bokacsizmát és egy szál harisnyát szoknyában, én megfagynék így egyszerűen. Vagy mások több réteget vesznek fel ilyenkor?

2018. dec. 17. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
69%

Hidd el majd megfagy,tegnap álltam a buszmegállóban és vacogott a nő egy fekete nejlon harisnya volt rajta. Igazából elviselik a hideget csak mutogassák magukat nyár vagy tél mindegy,Azt hiszik ilyenkor ők a legfeltűnőbbek. Később jön a felfázás a vese betegség és a késő bánat.

Nekem farmer alatt van a harisnya és van hogy úgyis fázom. Mellesleg nem csak úgy lehet valaki csinos ha mindenképp harisnya és szoknya legyen rajtad. Sok buta nő meg követi is a többit.

Azt megértem aki így öltözik hogy beül az autójába és kiszáll egy iroda előtt majd haza felé beül újra a kocsiba,de aki a városba szaladgál így az nyilván azért hogy mutogassa magát...

2018. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kolléganőm is dettó, nem érti mitől beteg, még kérdezgeti is, közben meg vacog egész nap, a nyári harisnyájában.
2018. dec. 17. 19:22
 3/21 anonim ***** válasza:
14%

Hááát pedig ennél a kérdésnél a 9-es versenyző mást állít!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ milyen harisnya van rajta.


Vannak bundás béléses harisnyák és nagyon jó melegek 😉


De a műszálas erősebb harisnyák (den) nagyon jól fogják a test melegét.

2018. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Vannak akiknek nem fáznak a lábaik. Ne kérjetek tudományos magyarázatot, de nekem nem valami fázósak, el tudok lenni harisnyában -2/3 fokig.
2018. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudnátok linkelni ilyen meleg harisnyákat?
2018. dec. 17. 20:57
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Konkrét harisnya helyett itt a vásárláshoz egy kis útmutató:

[link]

Ezen felül kb bármelyik kínaiban, méteráruban be tudsz szerezni vastag, pamut harisnyát.

2018. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Én most a Deichmannban vettem thermo béléses harisnyát. Nagyon meleg, belül puha szőrmés, kívülről ez nem látszik, nagyon szép, csinos.
2018. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

Itt is van néhány ember aki szerint a 15-20 denes harisnya elég télen.

2018. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Megvédeném őket, mert nadràg alà tényleg elég. Melegebben tart egy sima farmernél és mivel testhezállóbb mint egy pamut, így a nadrágnak a méretèt sem befolyàsolja. Pamut harisnyával nekem spec 1 mérettel nagyobb nadrágot kellene màr felvennem, hogy kènyelmes legyen.
2018. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!