Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúként, bordó piros nike...

Fiúként, bordó piros nike cipő mivel talál?

Figyelt kérdés
Talál fehér blúzzal, fekete dzsekivel? Ilyesmikkel talál?

2018. nov. 22. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Dartsozni szoktál velük? Mi az, hogy talál? Illik, vagy passzol az a szó ami neked nem talált be. Meg amúgy, melyik férfi hord blúzt???? Piros cipőt fekete ruhákhoz ajánlanám. De egy sötét farmer, fehér ing, és felete dzsekivel pl jó lehet, bár ez függ a dzsekitől. Nem mindegy, hogy az milyen. Leginkább felete nadrágjoz, felete bólóhoz, és egy felete bőrkabáthoz illene az én elképzeléseim szerint.
2018. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
En no vagyok es nem tetszene egy ferfin ez a szin
2018. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a fekete és fehér színekhez megy leginkább vagy pedig a cipővel azonos színű felsővel és bármilyen sötétebb farmerral. pl. sötétkék.

#2 kit érdekel, h neked mi tetszik egy fiún, nem az volt a kérdés, én se adok tanácsot nőknek, te se nekünk.

2018. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fehér, fekete, khaki, őzbarna, szürke, sötétkék.

De egy másik élénk színnel már sok.

2018. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
@a "talál", azt Erdélyben használják. Ennyi erővel te meg következetesen azt írtad, hogy "felete".
2018. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém véletlen elgépelés volt, ő viszont így is akarta írni. Azt, hogy ez erdélyben szokás, sose hallottam korábban, de elnézést akkor.
2018. nov. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-al egyetértek!


Ne pampogjon itt egy nő hogy neki mi tetszik egy férfin, holott a csajok is kikelnek magukból ha mi merjük őket kritizálni!


Kérdező! Ha tetszik akkor viseld nyugdtan!

2018. nov. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!