Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen csinos és gazdag...

Miért ilyen csinos és gazdag mindenki?

Figyelt kérdés
Ha az istagrammon körbenézek minden második lány szép ruhákban van, gyönyörű helyeken. És az utcán is sok ilyet látok. Tényleg ez az átlag? Mindenki szép és gazdag?

2018. nov. 25. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Igen:))
2018. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ők a jelenre költik minden pénzüket, de a jövőre nem tesznek félre semmit. Megjön a nettó 250-300-as fizu, abból mondjuk 200000-ből megvan egy jó kis utazás, a maradékból meg vesz két pár cipőt. Következő hónapban szintén kap ennyit, abból elég szép mennyiségű és minőségű ruha kijön.
2018. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ez a magyar átlag szerintem, hogy 250-300 ezret keres valaki.
2018. nov. 25. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Se nem "ilyen csinos" és gazdag mindenki, DE aki szegény(ebb), az mégis mit mutogasson az instagramon (vagy akárhol máshol)? Te "büszkén" felraknád instára, hogy a mai vacsi is csak egy sima szendvics, és nem egy menő kajáldában valami extrém egészséges/különleges kaja? Te menőznél azzal, hogy már 4 éve ugyanazt az egy téli cipőt hordod, holott másoknak egy szezonra van vagy 2-3 téli cipőjük? Szóval aki szerényebben él, annak nincs mit mutogatnia úgymond, ezért csak a "gazdag és csinos" embereket látod.

Vagy az "értelmesebb" fajta nem kürtöli szét állandóan, hogy mennyi mindene van/mennyi helyen jár.

2018. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
Az instagram egy külön világ, egy online színház. Egyáltalán nem tükrözi a valóságot. Lehet hogy az az egy szép ruhája van vagy nem is az övé, hanem szponzoroktól kapja.
2018. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Instagramon mindenki gazdag, tehát Magyarországon mindenki gazdag.

A cigánygettókban mindenki szegény, tehát Magyarországon mindenki szegény.


Tetszik érteni, hogy mekkora hülyeség alapján próbál általánosítani?

2018. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok gazdag, mégis van sok szép ruhám és veszek is újakat. Szép helyekre is eljutottam már. Ez nem gazdagság kérdése. Az már más, hogy az Instán milyenek vannak többségben, nyilván ott mindenki a legjobb oldalát akarja mutatni. Nem látod, hogy mi van mögötte.
2018. nov. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mindenki a jo oldalat mutatja ezeken az oldalakon, emiatt sem szoktam hasznalni oket... Alszentseg az egesz
2018. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szép ruha drága minőségit is jelent? Vagy csak csinos a lány, egy pár ezres rongyba borítva? Baromira nem mindegy. Egyébként sokkal több a csóringer, de azoknak a fiókjai tartalma nem hiszem hogy sokakat megérint, pont azért mert szegényes, unalmas és szarul szinezettek...

Mily meglepő hogy a csinos lány marad meg, amelyik jól van tálalva... de meglepőőő :D

2018. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-es,miért baj ha valaki nem titkolja amije van? Mindenki azt tesz fel a közösségi oldalára amit akar,senki nem szól bele,hogy te mit teszel fel,te se ítélkezz ezért más felett. Szerintem te is dicsekednél az új Mercedessel,vagy egy Gucci táskával, ha te kerested volna meg rá a pénzt,és te dolgozták érte hónapokat. Persze,hogy kiteszi,mert büszke arra amit önerőből elért. Attól még nem lesz jobb a szegényeknek,hogy a gazdag (aki tett azért,hogy gazdag legsen,a szegénnyel ellentétben,aki csak irigykedni tud.) nem posztol az életéről,attól még éhezni fog. Szóval ezt a felfogást soha nem fogom megérteni,hogyha valakinek nincs,akkor rejtsük el amit mi elértünk,nehogy a szegény rosszúl érezze magát. Na persze…..
2021. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!